Запрошуємо дрогобичан та гостей міста долучитись до всесвітнього флешмобу

Запрошуємо дрогобичан та гостей міста долучитись до всесвітнього флешмобу

2018-01-21 19:52:44

Запрошуємо дрогобичан та гостей міста долучитись до всесвітнього флешмобу

Музей Дрогобиччина додає 8 нових світлин.

Запрошуємо дрогобичан та гостей міста долучитись до всесвітнього флешмобу, адже день музейних селфі – це чудова нагода збагатитися новими відкриттями та враженнями і поповнити свої фотоальбоми гарними світлинами із яскравими декораціями та цікавим антуражем.
За міжнародними умовами потрібно:
- прийти у цей день (17 січня) до музею, 
- зробити селфі поруч із улюбленим експонатом 
- викласти світлину у соцмережі (facebook, twitter або instagram) із хештегом #museumselfie та #drohobychmuseum чи #МузейДрогобиччина

Ви можете також надіслати фото на пошту музею drogkm@ukr.net, або в особистому повідомленні на facebook чи twitter. Ми залюбки опублікуємо їх на музейних сторінках. Автора найцікавішого фото чекатиме сюрприз! Винагорода чекає також найактивнішого учасника флешмобу, котрий відвідає в цей день найбільше музейних експозицій та оприлюднить фото із різних локацій. Переможця встановимо по зазначених тегах за кількістю лайків.

Увага! Акція має застереження: Заборонено використовувати спалах при фотозйомці, це шкодить музейним раритетам; Зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Фотографування у експозиціях (селфі!!!) – безкоштовне.
Вхідний квиток – від 10 до 30 грн. (залежно від відділу)

Якщо ж у вас не буде можливостей для пошуку улюбленого експонату у музейних залах, то просимо підримати флешмоб зробивши селфі просто перед фасадом якоїсь із філій.

Флешмоб проходитиме майже у всіх відділах та експозиціях музею. Зокрема, чекаємо вас у Церкві святого Юра (вул.Солоний Ставок,25), де можна буде сфотографуватись (без спалаху!!!) на фоні унікальних розписів.

У Палаці мистецтв (ВУЛ.Шевченка,38) вас чекає товариство Бруно Шульца у ексклюзивному інтер’єрі його кімнати, що реконструйована в стилі початку xxст. Тут ви також зможете долучитись і до плеяди видатних постатей минулого разом із графами та графинями роду Лянцкоронських та великою колекцією їхніх «скарбів», зібраних у навколосвітніх мандрівках(зброя, меблі, текстиль, порцеляна, різьба, графіка та живопис). Оригінальну декорацію до вашого авто-фотопортрету обов’язково створять величезні полотна неймовірно красивого батику у виставці "Всі звеселяться" від двох одеських художниць Анжели Голодецької і Людмили Богайчук. А на виставці "Ангели України" відомої мисткині родом з Дрогобича Наталі Курій-Максимів можна зробити селфі із мальованими на склі «ексклюзивними охоронцями» багатьох українських областей та міст.

Комусь буде цікаво стати до знимки із ляльками у новорічно-казковому вернісажі «Рідна іграшка», де багато народних та авторських екземплярів у різних техніках, а хтось – поспішить у Відділ природи (вул.І.Франка,32) на селфі з вепром та ведмедем, чи дрібнішими тваринками і птахами.

Тим часом у Галереї сакрального мистецтва (вул.Січових Стрільців,18) на фото з вами чекатимуть ангелята і всі святі з таємничими атрибутами і блискучими німбами. А у Відділі історії (вул.І.Франка,32) ви зможете зануритись у дрогобицьку давнину та сфотографуватись серед яскравого бойківського вишиття, із знаряддями та виробами народних ремесел і промислів, поряд із видатними вихідцями Дрогобиччини, а також відчути свою єдність із давніми та сучасними українськими героями біля діорами «Повстанської криївки» чи у інсталяції реліквій Майдану.

Бажаємо вдалих кадрів та дякуємо за поширення інформації!

джерело: ІД


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар