До старого корита прийшли нові свині

До старого корита прийшли нові свині

2018-02-18 17:15:25

До старого корита прийшли нові свині

До старого корита прийшли нові свині

У Дрогобичі біля ратуші 18 лютого о 12 годині зібралися небайдужі дрогобичани на підтримку Всеукраїнського «Маршу за майбутнє».

Присутні озвучили таке:

Василь, 58 років, мешканець Дрогобича:

- Всі схеми, які були започатковані Коростильовим і Радзієвським нова влада «імені Кучми» «славно» продовжує втілювати в життя.

"До старого корита прийшли нові свині".

Юрій, 64 роки, дрогобичанин:

- Нечесне, несправедливе ставлення до людей демонструє міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Його непристойна поведінка до громадян говорить про те, що народ йому «по цимбалам». Ганьба! Кучму геть!

Марія, 71 рік, пенсіонерка з Дрогобича:

- у четвер, 15 лютого, на Стрітення Господнє перевізники Дрогобича відмовилися безкоштовно перевозити пенсіонерів, які мають законні пільги. Люди скаржаться на не якісні і дорогі ліки. 

Не можливо біологічно прожити людині на кошти, які залишаються після оплати комунальних послуг.

Катерина, 52 роки, дрогобичанка:

- Ще такого не бачила і не чула, щоб обраний людьми голова міста так обіжав людей. На звернення присутніх громадян міський голова Дрогобича Тарас Кучма відреагував цитатою: «Тут зібралися грязні жінки». Що мав на увазі Т.Кучма він не пояснив, чи то він сам про себе сказав, лишається тільки здогадуватись.

Натомість, коли мер Дрогобича виходив з ратуші, де за словами чергового його на той момент не було, він пройшов попри зібрання людей з відкритою і не прихованою огидою на лиці, навіть не привітався, не запитав чого люди зібралися, а може щось трапилось, а зверхньо попрямував разом з Кваснієм.

Парадокс цієї ситуації є в тому, що партія, від якої прийшов Тарас Кучма підписала угоду про підтримку «Маршу за майбутнє» разом ще з 8-мима політичними партіями.

Виходить, що мер Дрогобича Тарас Кучма підтримує корупцію?!!! 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар