Дрогобичанка Єлизавета Ветриченко – срібна призерка Чемпіонату України з велоспорту!

Дрогобичанка Єлизавета Ветриченко – срібна призерка Чемпіонату України з велоспорту!

2018-04-23 17:52:56

Дрогобичанка Єлизавета Ветриченко – срібна призерка Чемпіонату України з велоспорту!

Впродовж 12-14 квітня в м. Кропивницький тривав Відкритий весняний чемпіонат України в парній гонці та гонці крітеріум І тур, Всеукраїнські змагання в індивідуальній груповій гонці з велосипедного спорту. Участь в чемпіонаті взяли близько 200 велосипедистів з 15 областей України.

У підсумку змагань чудову позицію зайняла Львівська команда, чому завдячує вихованцям дрогобицької школи велоспорту – СДЮШОР «Медик», зокрема молодій та успішній спортсменці І розряду Єлизаветі Ветриченко. П’ятнадцятирічна дрогобичанка здобула одразу два других призові місця за два дні змагань. Підтримали юну землячку своєю участю в командних змаганнях вихованці дрогобицької Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик» Віталій Буштин і Богдан Бориславський.

Тож сьогодні в стінах школи знайомлюся з юною Єлизаветою. Спершу здалося, що дівчина чимось засмучена, адже не по-дитячому серйозний погляд, короткі, мов постріл відповіді спонукали підбирати ключ спілкування з молодою спортсменкою. Та ось на прохання усміхнутись фотографу моє замішання враз розвіялося: дівчина дуже красива і товариська, лише вперше у своєму житті… дає інтерв’ю.

- Лізо, скільки років займаєшся велоспортом?

 - Четвертий рік.

- В якій школі зараз вчишся?

- В четвертій.

- Яке відчуття отримуєш в той момент, коли стрімко «летиш» на велотреку?
- Класне (усміхається).

Із захопленням розповів директор школи Павло Попович про Лізу. Спортсменка фізично витривала і стійка до різних випробувань, багато працює над собою. На тлі шкіл мегаполісів, представлених спортсменами на Чемпіонаті, юна представниця дрогобицької школи показала блискучі результати. І нею дрогобицька школа велоспорту пишається, як і пишається всіма іншими вихованцями, які після наполегливих, часто виснажливих тренувань досягають високих результатів. Саме завдяки їм, а також тренерам школи, невтомному директору дрогобицька школа велоспорту «Медик» виборює позитивну репутацію міста в очах української спільноти та за кордоном. Якщо підсумувати досягнення вихованців школи за всю історію її діяльності, то можна впевнено сказати, що дрогобицька СДЮШОР «Медик» – найкраща школа велоспорту в Україні!

Юрій Федчак, фотокор Гомін Галичини
16 квітня 2018 року

 

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів 1
Чому не вказуєте про здобутки інших вихованців цієї школи в них є набагато вагомі здобутки

Петро

Додати коментар


Коментар