УКРАЇНА ОТР??МАЛА АВТОКЕФІАЛІЮ. ЦЕ ПЕРЕМОГА!!!!

УКРАЇНА ОТР??МАЛА АВТОКЕФІАЛІЮ. ЦЕ ПЕРЕМОГА!!!!

2018-09-03 19:33:15

УКРАЇНА ОТР??МАЛА АВТОКЕФІАЛІЮ. ЦЕ ПЕРЕМОГА!!!!

 патріарх Московський Кирило прибув на аудієнцію до Вселенського патріарха Варфоломея і змушений був випити всю чашу приниження до останньої краплі. Україна перемогла. Автокефалії – бути!

Константинопольський патріарх Варфоломій повідомив Московському патріарху Кирилу про впровадження рішення про автокефалію в Україні. Розмова патріарха Варфоломія з патріархом Кирилом тривала дві з половиною години. Велику частину часу ієрархи розмовляли тет-а-тет у присутності перекладачів.

Про хід переговорів не відомо, але результат абсолютно не на користь Москви. Головне, вирок остаточний і оскарженню не підлягає і з цьому вироку Кирило має підкоритися. ЦЕ – ВСЕ! 

 

З заявою про надання автокефалії після закінчення зустрічі Варфоломея та Кирила виступив митрополит Гальський Еммануїл, відповідальний за процес подання Томосу Україні. 

При цьому Варфоломей ще й тонко принизив московського візитера. Він тепло привітав гостя і… демонстративно звернувся до нього як до «Блаженства», тоді як за церковним протоколом мав іменувати його “Святійшеством”, підкресливши таким чином верховенство Константинопольского патріарха і від початку оголосивши хто головний і хто кому має підкорятися.

Напевне, в особі Кирила це була з боку Вселенського патріарха й відповідь Москві на її політику. Адже відомо, що з 1947 року Московський патріархат в офіційних документах практично не титулує Вселенських патріархів Вселенськими, а лише Константинопольськими, що, на думку експертів, свідчить, що Московський патріархат перебував у стані самопроголошення себе Вселенським.

Кирило на запитання журналіста про те, як пройшла зустріч лише знайшов у собі сили пробурмотіти: «добре, добре». І зразу помчав в аперопорт.

Словом, московський предстоятель повертається додому, як кажуть в Росії, “не солоно хлебавши”. Абсолютна і велика перемога україни! Найбільша з часів відновлення незалежності. 

З чим ми вітаємо українців. Автокефалія для української Церкви відтепер є фактом. І зовсім уже не важливо, коли буде оголошено Томос, через тиждень або через рік. Головне, він обов`язково буде. Без варіантів.

Автор: ПАВЛО ПРАВ??Й

До слова: це також є початком кінця Московського патріархату як впливовї ПОЛІТ??ЧНОЇ сили. Бо без України він перетворитться на один з багатьох подібних і втратить свій вплив.

 

джерело: До слова


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар