Гомін Галичини
У Львові відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10 кілометрів

У Львові відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10 кілометрів

2018-09-19 20:08:41

У Львові відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10 кілометрів

16 вересня у Львові відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10 кілометрів «run the world. Львівська десятка». Заняття спортом допомагають чітко формулювати цілі та легко їх досягати, почувати себе здоровим і бути впевненим у власних силах.
Метою змагань є:
- популяризація здорового способу життя;
- розширення дружніх зв’язків між спортивними клубами та організаціями, спортсменами та любителями спорту;
- залучення до активних занять фізкультурою та спортом.
У Чемпіонаті взяли участь як відомі спортсмени з легкої атлетики, так і всі охочі.
Участь у змаганні була платною, тобто кожен учасник вніс стартовий внесок у розмірі 250 грн. В Чемпіонаті також була передбачена пільгова реєстрація передбачена для наступних категорій громадян України: безкоштовна – для учасників бойових дій, АТО; інвалідів 1, 2, 3 груп; і 50% вартості стартового внеску – для пенсіонерів: жінок віком від 57 років та чоловіків віком від 60 років. Кожен фінішер дистанції 10 км отримав медаль з унікальним дизайном. Фіналістам також були передбачені й інші нагороди та заохочувальні призи.
Як раніше інформувала "Львівська газета", кожен спортсмен своєю участю в забігу підтримав маленьких пацієнтів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, які саме зараз долають складний марафон у боротьбі з раком. Частину коштів, отриманих від внесків учасників та партнерів, передадуть на потреби підопічних центру, які лікуються від пухлин кісток. Про це розповіла директорка Благодійного фонду «Крила надії» Ліпська Наталія. Онкохірурги центру багато років впроваджують найсучасніші методики лікування, які не лише дозволяють врятувати від раку, а й дбають про те, щоб після лікарні дитина могла повернутися до звичайного життя. Однією із таких методик є ендопротезування кінцівок. В процесі операції зруйновану раковою пухлиною кістку замінюють на аналогічну – зроблену з високоякісного та легкого сплаву. В окремих випадках, коли є велике ураження і хвороба зруйнувала надто велику частину кінцівки, може проводитися додатково заміна суглобів і навіть встановлення спеціальних металевих конструкцій, які ростимуть разом із дитиною. Операції з ендопротезування дають можливість уникнути ампутацій і зберігають для дітей можливість вільно рухатися і жити повноцінним життям.

За збігом обставин на 5-му кілометрі дистанції (вул. Липинського) побував і автор цих рядків, фотограф – Юрій Федчак

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар