Для мешканців села Лішня і не тільки...

Для мешканців села Лішня і не тільки...

2019-06-27 00:05:54

Для мешканців села Лішня і не тільки...

На звернення до редакції громадянина України Зоряна Шеремета, мешканця села Лішня, Дрогобицького району публікуємо для шановного читача інформацію, яка підтверджена офіційними документами.

Події, які відбувалися під час сесії vІ скликання сільської ради у селі Лішня 5 червня 2015 року.

 Під час цієї сесії відбувся розподіл земельних ділянок – Урочище «Сад» - 59 земельних ділянок під ОЖБ (житлове будівництво) та Урочище  «Нове Село», де було розподілено 42 земельних ділянки площею 7,9 га під ОЖБ (житлове будівництво) для учасників АТО. Розбивку ділянок було зроблено з дотриманням всіх архитектектурних  вимог.

Сесія відбувалася в два етапи - до приїзду воєнкома, який привіз депутатам повістки на призов до служби в АТО і після 5 годинної перерви – до п’ятої години ранку наступного дня.

Пан Попов, воєнком, оголосив про повістки депутатам на сесії, після чого з пропозиції Романа Васюрка було зроблено перерву, яка затягнулася аж до від’їзду воєнкома. Після від’їзду воєнкому, який так і не дочекався на повернення депутатів і поїхав, депутати зійшлись щоб продовжити сесію.

Другий етап сесії почався близько двадцять першої години і тривав до п’ятої години ранку.

На цій сесії було використано квотний принцип розподілу ділянок під ОЖБ в урочищі «Сад» видуманий Стасівим М.М..

Даний квотний принцип не обговорювався і не виносився на голосування, за нього депутати не голосували. Суть цього квотного принципу в тому, що на кожного вуличного депутата по 3 ділянки під ОЖБ; Васюрку Р. – 4 ділянки під ОЖБ; Стасіву Михайлу – 3 ділянки під ОЖБ і ділянка під ОСГ.

Ділянки надавались з подання вуличних депутатів по видуманій квоті.

Що стосується урочища «Нове село» - 7,9 га для учасників АТО, що підтверджено листом № 146 – 3.0915 і листом № 37 – 24.02.2015 під ОЖБ.

З подання Стасів М.С. частину ділянок (50х50) надано АТОвцям, а другу половину роздано депутатам сільської ради, членам виконкому та працівникам сільської ради, їх родичам; секретарю сільської ради і родичу голови Стасіву М.С під ОСГ – без зміни цільового призначення площі 7,9 га. Виділено під ОЖБ площі – роздано під ОСГ – без цільового призначення.

Дані матеріали надаються для оприлюднення в засобах масової інформації для роздумів виборцям депутатів Лішнянської сільської ради, щоб зрозуміти хто є хто і для чого прийшов в депутати.

По даній справі ведеться досудове розслідування за № 12017140110001243 розпочате ще 29 червня 2017року на підставі ухвали слідчого судді Дрогобицького міськрайонного суду.

На жаль, протягом трьох років наша доблесна бувша міліція, тепер поліція, і прокуратура району і області роблять вибіркове притягнення до адміністративної відповідальності. З 14 депутатів присутніх на сесії – трьох депутатів (Сов’як Б.Г., Сов’як В.В. і Балачук Р.С.), а решта депутатів нібито не причетні до порушень при голосуванні самих за себе і своїх близьких родичів (Конфлікт інтересів ст. 364 ККУ.)

Чому ділянки в урочище «Нове село» роздані під ОСТ? А тому, що нашим депутатам захотілось мати ділянки на межі міста і села, де вартість 1 ара від 1 тисячі до 2 тисяч $, як домовляться.

На сьогоднішній день було проведено службове розслідування та результатів немає ніяких так як я є заявник, а не потерпілий.

Хто потерпілий, зверніться особисто, особливо учасники АТО, і заберіть свої ділянки, які у вас вкрали наші депутати.

Начальник поліції пан Середа В.В. по сьогодні не відповів і не вжив ніяких заходів на лист НАЗКА за № 4510/13067/17 від 15.052017 направлений йому для розгляду Корчак М.Н. і на заяву від 22 лютого 2019 про результати службового розслідування.

Панове, кому служите і чиї інтереси захищаєте, якщо живеш в правовій державі.  

Спілкувалася

 і готувала матеріал

Анна Баневська    

джерело: ексклюзивно для редакції


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар