"Зеленський віддав особистий наказ викинути нас із Золотого"

"Зеленський віддав особистий наказ викинути нас із Золотого"

2019-10-27 21:06:04

"Зеленський віддав особистий наказ викинути нас із Золотого", - ветерани ООС-АТО

 
26 ЖОВТНЯ, 2019, 19:09
 
 
Президент Володимир Зеленський після ранкової дискусії з тими, хто прибув на захист міста Золотого (Луганська область) у випадку відступу ЗСУ, розпорядився подбати про те, щоб вони надалі не перебували у цьому населеному пункті

Про це з посиланням на власні дані заявили з місця подій добровольці, серед яких є ветерани війни з Росією, повідомляє Еспресо.tv з посиланням на сторінку ініціативи Останній блокпост. Ні капітуляції у telegram.

"Після хамської розмови з нами вранці і поширеного відео у соцмережах Зеленський віддав особистий наказ викинути нас із Золотого", - зазначають вони.

За словами добровольців, спершу у них з главою держави був "конструктивний діалог", але потім розмова "щось не задалась".

"Хочемо нагадати, що ми - ті ветерани, які звільнили Маріуполь, Мар‘янку та з десяток українських міст. Ми втратили побратимів, але не здали ворогу ані клаптика української землі. Ми прикривали Ваші спини, поки Ви сиділи в тилу. Зараз Ви нас змушуєте до капітуляції, але ми на це не підемо... І ми залишимось тут до останнього, чого б нам це не вартувало. Ми тут на законних підставах. Це наш конституційний обов’язок - захищати Україну та її громадян", - підсумували учасники акції.

 

джерело: Еспресо


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар