ФК «Мрія» Снятинка відсвяткувала свій успіх

ФК «Мрія» Снятинка відсвяткувала свій успіх

2020-01-30 09:20:06

ФК «Мрія» Снятинка відсвяткувала свій успіх
Урочисте нагородження бронзових призерів Чемпіонату Дрогобицького району з футболу відбулося на роздоріжжі між селами Снятинкою та Залужанами у хорошому просторому залі, який носить народну назву «Таможня». Захід відбувся у дружній, майже родинній атмосфері. Призери Чемпіонату отримували нагороди під оплески всіх присутніх. За відсутності сільського голови Михайла Щудла, урочистості проводив директор Снятинської школи Микола Турик, голова федерації футболу Василь Кобільник та поважна в селі людина Іван Яник.
Про цікаві подробиці з життя сільської футбольної команди розповів ексклюзивно для шановних читачів газети «Гомін Галичини» президент клубу Володимир Левицький, капітан команди Ярослав Білий та ветеран Іван Яник. Футбольна команда «Мрія» Снятинка була заснована у далекому 1974 році. На початках створення футбольної команди меценатом був Петро Федосійович Петренко, тодішній директор місцевого радгоспу. Спостерігаючи за діями молодих азартних копунів, пан Петренко не був у захваті щодо зухвалих на його думку ідей молодих футболістів, бо добре розумів, що футбол потребує постійних фінансових вкладень, які мають далеку перспективу. Але, побачивши нестримний запал і впертість молодих і талановитих хлопців, все ж таки погодився підтримати новостворену футбольну команд у якій обрали назву «Мрія» .
Футбольне поле готовили майже всім селом. Керівник команди Петренко за власний кошт зробив меліорацію та з 1974 року футболісти мали власне сільське футбольне поле. З цього ж року ФК «Мрія» Снятинка приймає участь у районних змаганнях з футболу, демонструючи цікаву інтригуючу гру, якою захоплюються все більше вболівальників. Багато було злетів і падінь. Декілька років у Снятинці не було футболу, бо кращі футболісти були запрошені у команди інших сіл. Та у 2018 році, на вимогу сільської молоді, була відновлена футбольна команда «Мрія» Снятинка, якою опікується ветеран команди Володимир Левицький, що зумів згуртувати однодумців, спонсорів та гравців команди, які зразу вибороти перемогу у Першості району. А у 2019 році виступаючи у Прем’єр лізі , в якій зібралися найсильніші команди, новостворений переможець першості зумів дати бій сторожилам та стати бронзовим призером. Це великий успіх. Громада села, вболівальники, підтримують команду по-різному. Наприклад, сільський голова Михайло Щудло не може надати фінансової підтримки футболістам, але дає трактор-косарку для стриження газону і допомагає у перевезеннях футболістів на інші стадіони. Юнацьким складом команди займається Ярослав Білий, спонсор – меценат Руслан Борис та згуртовує колектив капітан команди Володимир Шишка. Цього року юнакам ФК «Мрія» забракло 3 очка, щоб на рівні з дорослими здобути бронзові медалі. Хочеться вірити що у новому сезоні талановита молодь села підсилить основну команду та здобуде визнання та нагороди.
Бронзовий призер Чемпіонату Дрогобицького району ФК «Мрія» Снятинка виступала в такому складі : Тарас та Марко Куціль , Микола Левицький, Володимир Динда, Павло Панькевич, Денис Павлишак , Павло Якубів, Іван Бурдяк, Андрій Кушнір, Богдан Бурдяк, Андрій та Олег Сеніви, Микола Гирчак, Микола Бунь, Юрій Дзядусь, Микола Ільницький, Роман Турик, Микола та Степан Стецишини, Олександр Христофоров. Спонсорами і меценатами ФК «Мрія» Снятинка у футбольному сезоні 21019 року виступили: Олександр Домін, Андрій Григорський, Андрій Білий та багато інших, які просили їх не оголошувати.
Під час нагородження у своїх промовах виступаючі згадували і ветеранів команди: Володимира Левицького, Михайла Лепака, Мирона Герчака, Миколу Турика, Івана Яника, Ярослава Бермеса. Ці невгамовні ветерани футболу дотепер приймають активну участь у житті команди допомагаючи всім, чим можуть, підтримують сільський футбол на відповідному рівні. Згадали також і кращих футболістів, які відійшли у вічність: Іван Хлонь, Роман Сенів, Володимир Пиців, Ярослав Лепак, Василь Левицький. Президент клубу Володимир Левицький, представник команди Ярослав Білий та запеклий вболівальник Іван Яник, поділилися планами на майбутній футбольний сезон. Найпершим завданням треба побудувати роздягалку та зробити навіс, щоб керівники гостей та господарі могли підготовлювати заміну та чергування лікаря. Доробити лавки для сидіння , туалет та організовувати виїзну торгівлю щоб малеча могла поласуватися солодощами.
До нагородження долучився і директор сільської школи Снятинки Микола Турик, який висловив щиру подяку всім, хто у 2019 році долучився до мікропроектів і допоміг школі облаштувати спортивний зал – це брати Доміни, Микола Левицький, Михайло Задорожній. Дирекція школи має великі сподівання та надію завдяки мікропроектам у цьому році освоїти пів мільйона гривень для шкільного та сільського стадіону.
Нагородження у Снятинці відвідала та підготувала матеріал Анна Баневська.

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар