У ДПС відповіли, на яких суб'єктів господарювання звертають увагу частіше

У ДПС відповіли, на яких суб'єктів господарювання звертають увагу частіше

2021-04-12 11:23:23

У ДПС відповіли, на яких суб'єктів господарювання звертають увагу частіше

Особлива увага приділяється суб’єктам господарювання діяльність, яких підлягає ліцензуванню

У ДПС зазначили, що постійно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу та контролюють дотримання суб'єктами господарювання вимог законодавства у сфері застосування РРО.

Особлива увага приділяється суб'єктам господарювання діяльність, яких підлягає ліцензуванню або провадиться у сфері готівкового обігу. Також контролюють представників бізнесу, які застосовують РРО з середньомісячним виторгом менше 5 тис. гривень, адже кожен господарський об'єкт потребує на своє утримання щонайменше 9 тис. гривень. Це витрати на орендну плату, придбання дозвільних документів, оплату праці найманих працівників, комунальних послуг, обслуговування касової техніки та іншого обладнання тощо.

Наразі головним завданням податкової служби є створення максимально конкурентних умов для ведення бізнесу, тому і суб'єктам господарювання рекомендовано поважати власних бізнес-партнерів, дотримуватися вимог законодавства та доброчесно сплачувати податки.

Отримуйте актуальні дані щодо змін законодавства й подання звітності для ФОП. LIGA360 поінформує про зміни тих нормативних актів, що цікавлять саме вас. Підказки допоможуть подати звітність до Податкової, Статистики, Фонду соціального страхування. Замовте LIGA360:Підприємець прямо зараз.

за матеріалами:

liga-logo

https://biz.ligazakon.net/news/202747_u-dps-vdpovli-na-yakikh-subktv-gospodaryuvannya-zvertayut-uvagu-chastshe

 

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар