Реабілітаційни центр “Назарет” на Дрогобиччині потребує підтримки та допомоги

Реабілітаційни центр “Назарет” на Дрогобиччині потребує підтримки та допомоги

2021-07-26 13:43:35

Реабілітаційни центр “Назарет” на Дрогобиччині потребує підтримки та допомоги

Про реабілітаційний Центр “Назарет” БФ “Карітас УГКЦ знає чимало людей за межами Дрогобиччини. Адже це Центр – реальна допомога тим, що втратили любов, самоповагу та сенс свого життя через узалежненн. Й багато що в “Назареті” вдавалося й вдається завдяки фінансовій підтримці жертводавців-благодійників.

 

Що таке РЦ “Назарет?

Реабілітаційний центр “Назарет” був започаткований Благодійним Фондом

«Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархіі УГКЦ»  2004 року як притулок для знедолених людей, що “втекли від світу та від себе”, а згодом став центром кваліфікованої допомоги людям, які страждають на алкоголізм, наркоманію, азарт, тютюно- та кредитозалежність.

Що встигли досягти?

Ми починали з нуля. Районна рада передала нам приміщення залишеної зруйнованої колишньої військової частини. За час існування Центру проведено світло та водопостачання, споруджено три будинки. Зараз на реабілітації перебуває, у середньому, 80 осіб. За останні роки ми добудували приміщення для проживання наших підопічних.

Нещодавно ми заклали  підвалини для майбутньої кухні-їдальні.

На Спільно кошті маємо проєкт для збору коштів на добудову кухні-їдальні, яка нам украй потрібна. та просимо Вас про підтримку у цьому питанні.

Нам потрібно розширити уже наявне приміщення шляхом добудови (мурування цегляних колон, влаштування стропильного даху, встановлення металопластикових вікон та дверей).

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛ??ВО? Зараз в Україні щораз, то частіше зустрічаємося із проблемами залежностей, що виникають в українських родинах воїнів АТО. Якщо наші хлопці повертаються живими, фізично здоровими, то часто із глибокими непомітними психологічними травмами. Біль від травм намагаються загоїти  зловживанням  алкоголем чи наркотиками. наркотики. Мусимо допомагати їм.

Тож уже зараз готові приймати більшу кількість людей і розміщувати їх для проживання у Центрі на час проходження реабілітації від залежностей (ми облаштували додаткові кімнати), але ми не готові забезпечити належні умови для наших підопічних.

Теперішні умови кухні-їдальні, просто, не відповідають такій кількості людей, яка уже зараз є у Центрі. Тому потребою № 1 для Центру є створення умов харчування для більш як 100 осіб: для реабілітантів (узалежнені чоловіки, узалежнені жінки зі своїми неповнолітніми дітьми) та працівників Центру.

Всі, хто проходить реабілітацію, допомагає на кухні і тим самим вчиться  самостійно куховарити.

Кошторис витрат проекту складає 440 тисяч гривень. Ми плануємо зібрати завдяки Спільнокошт-платформі 200 тисяч гривень, решта коштів, 240 тисяч гривень – це наш власний внесок. Ці кошти потрібні нам для того, щоби розпочати будівельні роботи:

✔ мурування цегляних колон,

✔ влаштування стропильного даху,

✔ встановлення металопластикових вікон та дверей.

Проєкт дасть можливість прийняти на 20 осіб більше

Після успішної краудфандингової кампанії та реалізації нашого проєкту ми зможемо прийняти на 20 людей більше, і це означатиме, що одночасно більше 100 осіб зможуть харчуватися у приміщенні їдальні.

Загалом, цей проект має важливе соціальне значення, Через узалежнення руйнуються сім’ї, суспільство, а отже й майбутнє нашої держави. Ми працюємо не тільки із узалежненими, а також із їхніми родинами, щоб вони могли належно підтримати своїх близьких після реабілітації та попередити рецидиви.

Крім того ми проводимо навчання по обміну досвідом для спеціалістів, психологів з інших робочих Центрів. Також, наш Центр є практичною базою для Національного Університету «Львівська політехніка» та Українського Католицького Університету.

Нині ж звертаємось для небайдужих краян і не лише долучитися до збору коштів й допомогти “Назарету”

Запрошуємо вас долучитись до зборів коштів та маємо надію що ви поширите наш проект серед свої друзів та у соціальних мережах.

Щиро сподіваємось, що наші наміри читачі “Майдану” підтримають.

Андріяна МАКС??М’ЯК, проєктний менеджер БФ “Карітас”

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар