До 11 жовтня юридичним особам необхідно оновити свої відомості про кінцевого бенефіціарного власника

До 11 жовтня юридичним особам необхідно оновити свої відомості про кінцевого бенефіціарного власника

2021-10-07 10:11:54

До 11 жовтня юридичним особам необхідно оновити свої відомості про кінцевого бенефіціарного власника

📢До 11 жовтня юридичним особам необхідно оновити свої відомості про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ) в ЄДР

📌Інформацію про бенефіціарів подають всі юридичні особи, зокрема і ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА БЛАГОДІЙНІ ФОНД??, крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об'єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об'єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок організацій роботодавців, їх об'єднань, адвокатських об'єднань, торгово-промислових палат, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій.

📌Ця інформація подається незалежно від того, чи міститься про них актуальна інформація, чи вона потребує змін.
 

📌Інформацію про КБВ можна подати кількома способами. Зокрема через Центри надання адміністративних послуг або через нотаріусів. Громадські організації можуть подавати документи виключно через ЦНАП або державного реєстратора.

📌Щодо строків подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника, то керівникам необхідно пам'ятати, що до 11 жовтня необхідно подати вказані зміни, оскільки саме 11 жовтня 2021 року спливає три  місяці з дня набрання чинності Положенням про форму та зміст структури власності, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19.03.2021 року, №163,

Також така інформація подається протягом 30 робочих днів з дня виникнення змін щодо кінцевого бенефіціарного власника та структури власності.

Та необхідно  щорічно підтверджувати  відомості про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності для всіх юридичних осіб, починаючи з наступного року з дати державної реєстрації юридичної особи, протягом 14 календарних днів.

 

📌За неподання вказаної інформації у визначені строки на керівників юридичних осіб накладається штраф - від 17 000 грн. до 51 000 грн.

📌Механізм подання неприбутковими організаціями своєї структури власності та інформації про кінцевих бенефіціарних власників відповідно з чинним законодавством, за посиланням 👇

Оприлюднення кінцевого бенефіціарного власника. Як подати документи і уникнути штрафу
 

???Додаткова консультація, щодо підготовки та подачі документів про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, можлива за тел.: +38096-9372-149 (Тетяна Кочірко).

Best regards,
advocate Tetiana Kochirko

tel: +38096 937 2149

https://www.facebook.com/tetiana.kochirko

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар