Гомін Галичини
Фотозвіт:

Фотозвіт:

2022-01-17 21:55:46

Фотозвіт:
 
Фотозвіт
сеансу одночасної гри в шахи з гросмейстером, віце-президентом Європейської шахової федерації Адріяном Михальчишиним 15 січня 2022 року
15 січня 2022 року у фоє Народного дому імені Івана Франка відбулася надзвичайно цікава подія – сеанс одночасної гри в шахи з гросмейстером Адріяном Михальчишиним, віцепрезидентом Європейської шахової федерації. Нагадуємо, захід відбувся під патронатом дрогобицького міського голови Тараса Кучми за сприяння радника міського голови, депутата Дрогобицької районної ради, голови фракції «ЄС» Андрія Яніва.
Дещо тривалою за часом виявилася вступна промова гросмейстера. Адріян Богданович – український і словенський шахіст, гросмейстер (1978), тренер. Фізик. Закінчив Львівський університет. Є переможцем Всесоюзного турніру молодих майстрів (1977); молодіжних чемпіонатів світу (1977 і 1980) у складі команди СРСР; Спартакіади народів СРСР (1979) у складі команди УРСР. Переможець Кубка Європи у складі команди «Труд» (1984). Учасник ряду чемпіонатів СРСР; найкращий результат в 1984 – 4-е місце. Чемпіон Словенії 2002 року. Тож чемпіону було що розповісти присутнім, порівняти стан розвитку шахів в Україні та світі, викласти своє бачення щодо всебічної підтримки шахів у всіх містах заради розвитку молодого покоління.
В цілому участь у сеансі одночасної гри з гросмейстером взяли 23 учасники, серед них наймолодшими були брати Тадей і Ярема Брицькі. Захід тривав 3 години, і впродовж цього часу шахістів різного віку підтримували батьки дітей, вболівальники і спостерігачі з кола видатних громадських діячів міста. Підтримати учасників заохочувальними призами завітав Роман Пастух, який від дрогобицького товариства "Просвіта" презентував цінні книги із серії «Дрогобиччина – земля Івана Франка». Відтак на згадку про цей спортивний захід у нашому славному Дрогобичі пан Роман вручив особисто Адріяну Михальчишину авторську книгу «Дрогобич і дрогобичани».
І ось гравець, партія з яким затягнулася найдовше – відомий у Дрогобичі активіст, громадський діяч Богдан Лісовець. Суперників обступили всі, кому була цікавою ця гра, і недаремно: гросмейстер пропонує пану Богдану нічию і вітально потискує йому руку.
Отже, за результатами змагань внічию з гросмейстером Адріяном Михальчишиним зіграли Мазурик Богдан, Лісовець Богдан та Олексій Наконечний. Блискучу перемогу принесла гра Ярославові Мельку та Вікторії Кондратюк. Вітаємо! І хоч партія зі знаменитим спортсменом була нелегкою, важко передати словами ту радість, яку пережили переможці. Усі переможці отримали грамоти, а також заохочувальні призи. Відзначені грамотами та призами також найстарший учасник змагань Іван Дубков, а в номінації «наймолодші учасники» – брати Тадей і Ярема Брицькі. За них активно вболівав і підтримував їхній дідусь, а також відомий у місті громадський діяч Хосе Турчик. Спостерігали за подіями у Народному домі директор Палацу дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича Богдан Пристай, а також представники активу нашого Клубу.
Висловлюємо подяку за підтримку цього спортивного заходу головному меценату Євстахію Яніву, директору Народного дому імені Івана Франка Петру Косу, представникові дрогобицької "Просвіти" Роману Пастуху, нашим медіа-партнерам: редакції газети «Гомін Галичини» та радіо «Франкова земля», а також всім, хто своєю участю долучився до реалізації цього спортивного заходу у Дрогобичі.
Окрім світлин, на сторінці нашого Клубу у Фейсбуці можна також переглянути відео з місця подій, що транслювалися он-лайн (прямий ефір).
 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар