“Пісня “Непотреба” - це новий етап в моїй творчості”, - співачка SOWA

“Пісня “Непотреба” - це новий етап в моїй творчості”, - співачка SOWA

2022-10-29 11:29:13

“Пісня “Непотреба” - це новий етап в моїй творчості”, - співачка SOWA

“Пісня “Непотреба” - це новий етап в моїй творчості”, - співачка SOWA

 

 Пісня «Непотреба» вже мала бути презентована, і, до речі, не один раз.  Спершу презентація мала відбутися у березні 2022 року, проте через повномасштабну війну команда артистки змушена була перенести реліз. Друга спроба виходу треку припала на травень 2022 року, але SOWA отримала саме тоді в подарунок пісню “Ми літаємо”, яка ще на кілька місяців посунула реліз треку “Непотреба”.

    “Зараз прийшов час пісні “Непотреба”. І я тепер ще більше вірю в те, що на все свій час. Бо саме зараз я відчуваю цю силу, що зможу показати всю історію своєму слухачу, саме так, як вимагає цей трек, усі спектри емоцій, які переживає людина після розставання. Від заперечення до останньої стадії прийняття та впевненого рішення відпустити того, з ким не по дорогі. Композиція “Непотреба” - символ звільнення від нездорових відносин. Приречені стосунки - це гра, в якій рано чи пізно, один стає переможцем, а інший -  зазнає поразку. В цій пісні, я проживаю усвідомлення, що не потрібно перебувати у стосунках, аби почуватись цілісним та довести собі власну гідність”, - розповідає співачка SOWA.

  А також ця пісня стала переломним моментом, новим етапом у творчості співачки SOWA. Звісно, артистка не змінює вже особливе для неї крило, яке закарбувалося в її образі. Швидше, цей образ стає більш відвертим,  а співачка удосконалюється у власному музичному стилі.

   “Ми не відходимо від лірики, але наша музика наповнюється своєю енергетикою, яка готова заряджати великі площадки. Це почалося у треку “Непотреба” і продовжилося в пісні, яку я вже подала на Національний відбір “Євробачення-2023”, - розповідає співачка SOWA.

   Зараз артистка готує відеокліп на пісню “Непотреба” та альбом, презентація якого відбудеться вже на початку 2023 року.

 

https://www.youtube.com/watch?v=FXZXLyyRpSY

https://bfan.link/nepotreba

 


джерело: ексклюзив


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар