Психологи Гарячої лінії допоможуть пройти горювання на групах підтримки

Психологи Гарячої лінії допоможуть пройти горювання на групах підтримки

2023-02-01 23:07:27

Психологи Гарячої лінії допоможуть пройти горювання на групах підтримки

Український ветеранський фонд започатковує групи підтримки у форматі зустрічей. Мешканці Києва та області зможуть приходити на особисті зустрічі. Мешканці інших регіонів можуть доєднуватися онлайн. 

Групи підтримки проводитимуть сертифіковані фахівці – психологи Гарячої лінії кризової підтримки Українського ветеранського фонду Мінветеранів. 

Що пропонується? 8-12 зустрічей, які будуть відбуватись раз на два тижні, у вихідні. Спілкування відбуватиметься за 8-кроковою програмою, розробленою Центром психологічної підтримки для людей, які втратили близьких. Участь безплатна. 

Перші зустрічі розпочнуться, коли набереться група. Щоб приєднатись, зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/kwdk4FLAsEdganKS7 

Ми сконтактуємо з охочими доєднатися протягом 3-х робочих днів після реєстрації та узгодимо час для індивідуальної зустрічі у форматі онлайн через платформу ZOOM.

Групи підтримки для тих, хто втратив близьких – це можливість побути серед людей зі схожим досвідом, отримати взаємопідтримку та турботу. Приєднуйтесь, якщо відчуваєте, що потребуєте саме цього.

Ми – поруч і готові допомогти.

Проєкт реалізує Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів за підтримки IREX і Фонду швидкого реагування.

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар