Марія Коновалова: «Моя мрія нарешті здійснилася!»

Марія Коновалова: «Моя мрія нарешті здійснилася!»

2023-02-07 19:45:44

Марія Коновалова: «Моя мрія нарешті здійснилася!»

 5 лютого, у Дрогобичі відбулася Відкрита першість міста з шашок-64. В деталях про все та переможців чемпіонату міста інформація окремо. Але про один хвилюючий момент події, сповнений щирих емоцій, хочемо розповісти вже.
Як відомо, Дрогобицький шахово-шашковий клуб «Софія» підтримує #інваспорт, адже залучає до участі у змаганнях осіб з інвалідністю. Для декого з них саме шахи і шашки є тим захопленням, що дозволяє почуватися рівним серед своїх, дає змогу чомусь навчитися, відчути себе щасливим. І цьому ми всіляко сприяємо.
Сьогодні з рук депутата Дрогобицької міської ради Андрія Яніва диплом і кубок переможниці отримала Марія Коновалова. Вона вже тривалий час слідкує за анонсами на нашій сторінці і часто бере участь у змаганнях, що дуже нас радує. Всі знають її як тиху, спокійну дівчину. Однак сьогодні, після урочистого вручення нагороди, дівчина буквально вибухнула емоційною промовою, що линула з її серця: слова радості та захоплення, подяки усім за цю дорогу їй відзнаку. Як сказала Марія, вона багато працювала над собою, самостійно тренуючись удома грою в шашки на планшеті. Вона прагнула визнання і впевнено йшла до мети, а оцей золотий кубок переможниці їй просто снився. І сьогодні її мрія нарешті здійснилася! У знак вдячності Марія вклонилася своїм суперникам та всім тим, хто підтримував її, запрошував на змагання, радів разом з нею її першим успіхам. І цим зірвала шквал оплесків!
Так, спочатку поразки випробовують кожного, і лише сильна натура отримує перші плоди невтомної праці над собою – маленькі успіхи. А далі крок за кроком – і на черговій сходинці кожного неодмінно чекає нагорода! Молодій дрогобичанці вона далась ціною неймовірних зусиль.
- Це потім комусь треба буде віддати? – через декілька хвилин запитала дівчина.
- Ні, Маріє, кубок – заслужено твій на все життя!
Ай справді, мрії здійснюються! Вітаємо з перемогою, Маріє, і не зупиняйся на досягнутому! Будь щасливою! 

джерело:

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар