2023-03-12 22:34:19
оригінал статті за посиланням:
https://fofg.in.ua/petitsiya/
Продаж органів вилучених у живих людей
«Протягом багатьох років він боровся з хворобами. Йому замінили чимало органів… Він якось пожартував, що багато частин (його тіла) вже йому не належать…»
Це було сказано в некролозі, написаному офіційним представником комуністичної партії Китаю (КПК) на спомин про Гао Чжаньсяна — колишнього заступника міністра культури, який недавно помер від ковіду.
Цікаво, що про його смерть повідомили аж через місяць, не згадавши про причину смерті.
Китайська інтернет-цензура негайно видалила це повідомлення.
Але некролог уже встиг спричинити хвилю гніву в китайських соцмережах.
Користувачка соцмереж з обуренням запитала: «Давно було чутно про те, що [чиновники] замінюють свої органи та кров. Але на чиї?»
У Китаї багатьом відомо, що високопосадовці користуються значними привілеями.
Але вперше стало відомо, коли чиновник компартії Китаю зміг пересадити собі зразу кілька органів, тоді як сфера трансплантології в КНР викликає чимало запитань.
Аналітик із питань Китаю Тан Цзінюань називає трансплантацію органів «допомогою з оздоровлення» для високопосадовців компартії.
Він зазначає: «Простий підрахунок. Скільки загалом чиновників у системі КПК, які вищі за рівень міністра, включно з тими, хто вже на пенсії? Отже, якщо така велика кількість людей може в такий спосіб лікуватися, ще й не раз, тоді неминуче виникає запитання: звідки береться така велика кількість органів?»
Він додає, що якби система КПК не мала великого прихованого резерву живих людських органів, то чиновники просто не могли б користуватися такими так званими пільгами.
Хен Хе, аналітик із питань Китаю зазначив: «Насправді це питання для КПК табу, особливо якщо йдеться про органи, пересаджені високопосадовцям. Коли у 2006 році вперше стало відомо про примусове вирізання органів у практикувальників Фалуньгун* ,було порушено питання щодо зловживань режиму в галузі трансплантології».
Упродовж десятиліть Китай звинувачують у примусовому вирізанні органів у своїх громадян.
Жертв убивають, а їхні органи пересаджують, що дає мільярди доларів доходу.
Глінн Гілкріз, доктор медичних наук, зазначає: «У Китаї щороку роблять від 60 до 100 тисяч трансплантацій і вони про це не звітують. І знову ж таки, я думаю, що це не просто проблема етики. Це проблема незадовільної медицини».
Китай, який відстав у цій галузі, наразі другий за кількістю трансплантацій у світі після США. Однак у ньому немає добре поставленої системи донорства та розподілу органів.
У рішенні міжнародного Трибуналу щодо Китаю, який відбувся 2020 року в Лондоні, сказано що, влада КНР убиває в’язнів сумління — здебільшого практикувальників Фалуньгун — і в промислових масштабах продає їхні органи. Водночас немає жодних доказів того, що ця практика припинилася.
«З огляду на те, що китайська система трансплантації ґрунтується на організованому державою насильницькому вирізанні органів, не дивно, що партійні чиновники мають доступ до трансплантації на вимогу», — сказав в електронному листі The Epoch Times доктор Торстен Трей, засновник та виконавчий директор групи з медичної етики «Лікарі проти насильницького вирізання органів».
За словами Трея, він також не здивований тим, що партійні чиновники «мають можливість робити численні пересадки таких важливих органів, як серце, печінка, нирки, а в рамках програми COVID навіть легені».
На тлі міжнародної стурбованості, що зростає, з приводу зловживань дедалі більша кількість країн, зокрема Канада, Велика Британія, Бельгія, Ізраїль, Італія та Іспанія, ухвалили заходи щодо обмеження трансплантаційного туризму.
*Фалунь Дафа або Фалуньгун ( https://uk.falundafa.org/) — система самовдосконалення людини, що містить енергетичні вправи для оздоровлення тіла, медитацію для очищення свідомості й підвищення моральності за принципами Істини, Доброти і Терпіння. Завдяки дивовижному оздоровчому ефекту ця практика вдосконалення стала популярною в Китаї в 90-і роки минулого століття. До 1999 року кількість послідовників Фалуньгун (понад 70 млн) перевищила кількість членів керівної в КНР компартії, і голова компартії того часу Цзян Цземінь зі страху втратити ідеологічний контроль над людьми розв'язав жорстоке переслідування. І сьогодні мільйони ні в чому не винних людей ув'язнені, зазнають знущань і жорстоких тортур за свої духовні переконання.
Ви можете допомогти зупинити злочини проти людяності, підписавши петицію проти насильницького вирізання органів у живих людей у Китаї: https://fofg.in.ua/petitsiya/
З повагою,
редакція сайту.
джерело: власне