45 турнірів впродовж двадцяти літ. ФСК «Тайфун» відзначив ювілей

45 турнірів впродовж двадцяти літ. ФСК «Тайфун» відзначив ювілей

2023-04-27 11:43:48

45 турнірів впродовж двадцяти літ. ФСК «Тайфун» відзначив ювілей

Дедалі більш популярними в країні й зокрема на Дрогобиччині серед видів спорту стають східні єдиноборства: ушу, кунфу, кікбоксинг, карате тощо.
Особливо важить навчання цим бойовим мистецтвам духу, які розвивають силу духа й зрештою виховують справжніх бійців. І багатьом це стає у пригоді в боротьбі проти російського найманця. Нині ж у війні проти московського загарбника беруть участь чимало вихованців спортивних клубів, у яких тренують ушуїстів, кікбоксерів, таеквондистів…
В Дрогобичі одним з провідних й добре знаних не тільки на рідних теренах є ФСК «Тайфун», який нещодавно відзначив своє двадцятиріччя.

 

З нагоди ювілейної дати 22 квітня в Дрогобичі на базі ДЮСШ імені Боберського відбувся чемпіонат з кікбоксингу в версії «лайт-контакт». Це – 45-й турнір, проведений «Тайфуном» за роки існування клубу.

В змаганнях взяли участь сто сім спортовців, віком від шести до 17 років з Львівщини, Тернопільщини, Хмельниччини. Всі учасники показали гарну підготовку, майстерність, тож двобої були яскравими та видовищними. Для багатьох учасників, особливо, для найменших,  це були перші змагання такого рівня, тому неабияк цікаво було спостерігати, як завзято боролися малі спортсмени, як переживали, іноді навіть сльози були, викликані невдачею. Та все ж юні кікбоксери показали справді бойовий дух, віру у власні сили та наполегливість.

Оцінювали бої десять суддів з Дрогобича, Львова, Тернополя, під керівництвом Віталія Шкраби.

З відкриттям спортивного свята вітали учасників, батьків, вболівальників голова “Тайфуну”, головний суддя змагань Віталій Шкраба, керівниця відділу спорту Дрогобицької міської ради , майстриня спорту з ушу, голова обласної федерації з цього виду спорту Оксана Сотрихіна. Під час урочистого відкриття Віталій Шкраба відзначив Подяками “Тайфуну” громадських активістів, тренерів, представників влади, медіа, що впродовж десятиліть надають клубові сприяння та співпрацюють з ним.

Двом  тренерам є про що поговорити: Андрій Шевчук (ДЮСШ імені Боберськго), Олександр Колб (Львів, “Кшатрій”)

Турнір був товариським, тож командні місця не оголошували.

 

Та про виступи двох команд все ж згадаймо.

Серед господарів змагань – вихованців клубу «Тайфун» – кращими були: Анна Сулим (вікова група сім-вісім років) – друге місце;  Микола Динник (дев’ять-десять років – друге місце; Матвій Васюнець (сім-вісім років) – третє  місце.

   

Чи не найчисельнішою була команда Львівського клубу з промовистою назвою «Кшатрій” (тренер Олександр Колб), спортовці якої так само вибороли призові місця. Відзначені кубками та медалями Олександр Денис, Архип Чуріков. Юліана Романчук, Артем Чебачов, Іван Єфремов, Яромир Нарольський. Влад Корчинський, Давид Тем’янинець, Андрій Єлтишев.

 

Світлини з архіву О. Колба

Пригадаймо: за два десятиліття  існування клубу проведено 45 турнірів з кікбоксингу та таеквон-до всеукраїнського та міжнародного рівнів. З клубу вийшли 15 кандидатів у майстри спорту України, двоє з яких згодом  стали майстрами спорту України, одна вихованка «Тайфуну» є  майстринею спорту міжнародного класу.

Проведення та організація подібних змагань – справа – вельми непроста, що потребує сприяння та підтримки, передовсім фінансової. Тож голова ФСК “Тайфун” Віталій Шкраба та організатори висловлюють щиру вдячність:

за повсякчасну підтримку та сприяння начальниці відділу спорту та молоді Дрогобича Оксані Сотрихіній та працівниці цього ж відділу Ірині Лучці;  директорам Дрогобицького коледжу нафти та газу Юрію Хомошу та Дрогобицького музичного коледжу Юрію Чумаку – за надані для занять спортивні зали; Дрогобицькій  ДЮСШ – за надання спортивного залу для проведення змагань.

Окрема дяка  виконавчому директору ФСК «Тайфун» Іванові  Файчаку та співзасновникам клубу Андрієві Андибуру та Олегові Войтовичу.

Допомогли з проведенням змагань доброчинці:

Руслан Стасінчук (“Сяйво”),  Володимир, Василь та  Роман Танчуки, Дмитро Запятко, Василь Дмитруш, Олег Пашко, депутат Дрогобицької міської ради Роман Бейзик , депутат Львівської обласної ради Сергій Оленич, ПП «Посвіт», Поліграфічна аґенція Коло»,  підприємець  Роман Очич.

Також Віталій Шкраба та організатори турніру безмежно вдячні:

голові Благодійного фонду родини Веселих Андрію Веселому, депутату Львівської обласної ради Андрію Дулібянику, голові  Дрогобицької районної військової адміністрації Степану Кулиняку, Дрогобицькому міському голові Тарасу Кучмі, підприємцям Миколі Кімакові та Василю Лесюку,  голові ГО « Антикорупція»  Олегу Балогу,  директору ТзОВ”Декарест” Миколі Войтович, директоруТОВ “МФ Велес”Світлані Шоломіцькій, керівниці відділення  ГО “Батьківщина” в Дрогобичі Світлані Маменьці , підприємцям Богданові та Романові Мулям, Тетяні Чигрин (комплекс «Зефір»),  Петру Косу – за музичне озвучення, журналістам Леонідові Гольбергу (інтернет-газета «Майдан») та Андрієві Білецькому («Галицька зоря»), відео оператору Ігореві Чижу.

Світлини Л. Гольберга

 

———

Від редакції.

Наше  мережеве  видання надалі розповідає про те, що відбувається в реґіоні та світі, інформує про події, пов’язані з повномасштабним вторгненням російського нападника, знайомить з людськими долями, публікує вірші воєнної доби…

Якщо бажаєте й в подальшому  отримувати інформацію з “Майдану” ,  видання можна підтримати за цим посиланням.

Або ж замовити рекламу, оголошення тощо.

Будемо щиро вдячні.

оригінал статті натисни  тут:

ця стаття розміщена з метою медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини"

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар