Дрогобиччина прощається з героєм:

Дрогобиччина прощається з героєм:

2023-06-11 19:25:35

Дрогобиччина прощається з героєм:

Дрогобиччина прощається з героєм:

За уточненням, прощання відбудеться у середу, 14 червня, а 2023 року однокласники з села Болехівці Дрогобицької територіальної громади проводжатитуть в останню путь Романа Стасика - Героя України…

Роман Стасик загинув на 42 році життя під час гарматного обстрілу,

Від 24 лютого 2022 року триває масштабна агресія Росії проти України. Російська армія, не досягнувши на початку вторгнення заявлених Кремлем цілей, веде головні бойові дії на Донбасі, а також щоденно обстрілює цивільне населення.

Росія з весни 2021 року нарощувала війська біля українського кордону і на території Білорусі. Ударне угруповання сягнуло щонайменше 150 тисяч.

Розвідки США і Британії попереджали, що президент Росії Володимир Путін готує масштабне вторгнення, щоб змістити законно обрану владу України.

24 лютого Росія напала на Україну по всій довжині спільного кордону, з території Білорусі й окупованого Криму.

Армія Росії обстріляла прикордонні застави, завдала удари з повітря по понад 40 об'єктах військової інфраструктури майже усіх регіонів України. Розпочався рух танкових колон і живої сили.

Путін назвав це «спецоперацією» з метою «демілітаризації і денацифікації України».

Армія України, Нацгвардія, поліція, Тероборона чинять запеклий опір.

У січні цього року пройшовши навчання Роман Стасик прийняв присягу на вірність українському народу та Батьківщині Україні пішов захищати Незалежність у лавах ЗСУ.

Боронив Україну від росіян.

У мирному житті тривалий час працював у ФІЛІЇ "ДРОГОБ??ЦЬК??Й РАЙАВТОДОР" ДОЧІРНЬОГО ПІДПР??ЄМСТВА "ЛЬВІВСЬК??Й ОБЛАВТОДОР" ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГ?? УКРАЇН??" шляховим робітником.

 

Роман Стасик дітей не мав, народився Роман у працьовитій сім’ї. Має рідного брата і залишив двох стареньких батьків В школі був хорошим учнем, привітним веселим і життєрадісним.

Вічная пам'ять Герою України!!!

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар