Пресконференція Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в Україні

Пресконференція Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в Україні

2023-09-03 23:27:43

Пресконференція Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в Україні
Дата і час: 4 вересня 2023, 10:00, брифінг "Пресконференція Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в Україні".
Спікери:
Ерік Мьосе, Голова Незалежної міжнародної комісії Організації Об'єднаних Націй з розслідування порушень в Україні, Комісар.
Пабло де Грейф, Комісар Незалежної міжнародної комісії Організації Об'єднаних Націй з розслідування порушень в Україні.
Врінда Ґровер, Комісар Незалежної міжнародної комісії Організації Об'єднаних Націй з розслідування порушень в Україні.
Більше

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці , YouTube-каналі та сайті УКМЦ.

Увага! У разі оголошення повітряної тривоги пряма трансляція припиняється


Прес-центр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.

Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
оригінал статті натисни тут:
цей інформаційний лист розміщено для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар