Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів"Бери пилу і ріж все, що бачиш" - за таким принципом особи без кваліфікації знищують дерева

2020-03-22 22:14:04


"Бери пилу і ріж все, що бачиш" - за таким принципом особи без кваліфікації знищують дерева у Дрогобичі

 

Правила догляду за деревами вказують на те, що зрізування гілок або їх частин проводиться у період спокою - аж до початку сокоруху. Першим серед листяних порід дерев на Дрогобиччині сокорух розпочинається у берези - у першій декаді березня. Тому обрізування закінчуємо до початку сокоруху. Нагадую: місця зрізів слід одразу замазувати садовим варом чи олійною фарбою, щоб не допустити потрапляння у відкриті зрізи збудників різних захворювань (бактерій, спор різних грибків та лишайників тощо).

Проте у Дрогобичі комунальні служби цілком нехтують всіма вимогами догляду за зеленими насадженнями: зрізують не лише всі скелетні гілки, що призводить до знищення дерев, але й проводять свої роботи у період активної фази сокоруху. Відтак дерева у Дрогобичі "плачуть" - з численних відкритих ран витікає сік.

І від такого варварства не рятують згодом сплячі бруньки на деревах: на місці відкритих зрізів починають рости гриби-трутовики, лишайники, проростає такий напівпаразит, як омела. Адже будь-яка тріщина на корі дерева, а тим більше відкрита рана є сприятливими умовами для проростання та розмноження омели.

Відтак дерева не лише набувають якихось кострубатих, ненормальних для людського розуміння форм на вулицях міста, але й гинуть. До вашої уваги пропоную світлини вандалізму над зеленими насадженнями на вулиці Пилипа Орлика: ось ці бурулі на березах та грабах - це замерзлий сік, який витікає зі стовбурів дерев (гілок там вже немає). Ці дерева вже приречені досить швидко всохнути, як і чимало інших дерев у місті Дрогобичі.

Такими діями підприємство, яке провело зрізання скелетних гілок дерев, завдало своїми злочинними діями непоправної шкоди довкіллю та громаді міста.

Відтак звертаюся до Дрогобицька міська рада із запитанням: чи притягнені винуватці до адміністративної відповідальності за знищення громадського майна? Чому не проведені попередні навчання серед працівників відповідного комунального господарства?

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.

Приходить жінка в aптеку:

- У вaс є дешевий і ефективний засіб для схуднення?

- Є.Плaстир.

- Нa яке місце клеїти?

- НА РОТ!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень