Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів«Розумне місто» від тепер і в Трускавці

2017-04-05 15:19:01


12 серпня в Трускавці відбувся семінар «Електронне врядування в українських реаліях: інструменти та приклади реалізації», а також презентація проекту електронного самоврядування «Розумне місто».

«Розумне місто»  –  це децентралізована, інформаційна система з набором модулів індивідуально підібраних, для кожного населеного пункту. Метою проекту є об'єднати зусилля громади та влади над вирішенням проблем міста шляхом роботи через зручний web-сервіс (інформування населення щодо діяльності державних органів влади; можливість отримати оперативну інформацію щодо проблем в місті; можливість вивчати популярні цілі для капітальних інвестицій; покращення рівня обслуговування державними установами в місті; збільшення доходів через відкритість бюджету та витрат; контроль роботи влади і комунальних підприємств; зручність інформування влади про проблеми міста; доступ до актуальної інформації; можливість ведення реального діалогу з владою тощо).

Після завершення семінару  керівництво міста та проекту «Розумне місто» підписали меморандум про співпрацю. Модеруватимуть проект –  розробники. Скористуватись інформаційною системою трускавчани зможуть найближчим часом.

джерело: Розумне місто


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.


Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень