Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів«Шкільне дитинство дзвоником злетіло, доросле починається життя»

2018-06-29 18:58:56


«Шкільне дитинство дзвоником злетіло, доросле починається життя»

«Шкільне дитинство дзвоником злетіло,
доросле починається життя»

27 червня 2018 року у музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича відбулася урочиста церемонія вручення випускникам загальноосвітніх закладів Дрогобича і Стебника золотих і срібних медалей за високі досягнення у навчанні.

За традицією, яка склалася в останні роки, більшість винуватців свята одягли українські вишиванки. На дійство також завітали батьки, педагоги, родичі і друзі випускників.
Учасників урочистостей поблагословив у доросле життя отець Ростислав Мелех.

Начальник відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Петро Сушко привітав присутніх від імені міського голови та відділу освіти. Він подякував учням, батькам, вчителям за спільну працю, завдяки якій цьогоріч Дрогобич знову посів перше місце на Львівщині за кількістю переможців та призерів всеукраїнських олімпіад і конкурсів.

Відтак Петро Ярославович зачитав наказ відділу освіти про нагородження вихованців загальноосвітніх навчальних закладів золотими і срібними медалями. Під щедрі оплески їм вручили медалі та квіти, з якими організаторам посприяло підприємство «Тандем».
Імена випускників, котрі науковими, мистецькими та спортивними досягненнями прославили рідне місто, поповнили «Книгу пошани Дрогобича». Юні таланти залишили у цій книзі свої підписи.

А ще грамотами міського голови нагородили тепер уже колишніх одинадцятикласників, які здобули максимальний результат у 200 балів з предмету під час складання ЗНО.

На завершення свята усім присутнім подарували концертну програму за участю танцювальних колективів та вокалістів шкіл міста.
Ярослав ГР?Ц?К
Фото автора

джерело: фб


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

- Куме,а від чого у вас так волосся блищить?

- А я їх яйцями натираю.

- Оце ви,куме,акробат!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень