Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЧергова брехня: в поліції спростували фейк Геращенка, що знайдено ДНК вбивці Окуєвої

2017-11-08 20:41:02


Чергова брехня: в поліції спростували фейк Геращенка, що знайдено ДНК вбивці Окуєвої

На автоматі, який знайшли за півтори кілометра від місця розстрілу автомобіля Аміни Окуєвої і Адама Осмаєва, слідів ДНК не виявили.

Про це сказав керівник відділу комунікації поліції Київщини Микола Жукович, передає «Українська правда».

«Ми його знайшли неподалік скоєння злочину по розстрілу автомобіля. Тому слідчими було прийнято рішення долучити його до матеріалів справи і направили його на проведення балістичної експертизи. Чекаємо на закінчення експертизи. Інших слідів на автоматі не було», – сказав він.

Як відомо, 7 листопада член колегії МВС Антон Геращенко заявив, що слідчі знайшли автомат, з якого був розстріляний автомобіль, у якому перебували доброволець АТО Аміна Окуєва і її чоловік Адам Осмаєв.

При цьому він наголосив, що на знайденій зброї були виявлені сліди ДНК вбивці. Заяву Геращенка підхопило чимало українських ЗМІ. Зокрема, «Еспресо» процитувало його наступним чином:

«У справі про вбивство Окуєвої минулого тижня у полі було знайдено автомат, з якого розстріляли автомобіль. На ньому були сліди ДНК тієї людини, яка ним користувалася, – вбивці. Ці сліди ДНК зараз віддали експертам-криміналістам, поліції. Вони ідентифікують ДНК і тоді, коли у нас буде підозрюваний, ми зможемо порівняти їх і бути точно впевненим, що ця людина – вбивця або не вбивця Окуєвої», – розповів Геращенко.

Нагадаємо, що ввечері 30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської Області невідомі обстріляли з кущів автомобіль Аміни Окуєвої, вона загинула. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/11/08/v_politsii_sprostuvaly_feyk_antona_gerashchenka_pro_znaydennya_dnk_vbyvtsi_okuievoi_1201881

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень