Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівФлешмоб до дня Конституції

2017-06-29 19:15:52


Флешмоб до дня Конституції

Нещадавно працівники відділу «Миколаївське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із Миколаївським районним судом ініціювали проведення флешмобу до Дня Конституції України. З цією ініціативною звернулись до всіх бюро Стрийського місцевого центру з надання БВПД та відповідно до місцевих загальних судів.

 Головний спеціаліст відділу «Миколаївське бюро правової допомоги» Ольга Жила, керівник апарату районного суду Мар’яна Дмитречко та заступник керівника апарату районного суду Тетяна Раделіцька розпочали анкетування від приміщення відділу. Оскільки було заплановано охопити більше жителів різних вікових груп, то до анкетування залучили волонтерів. Опитування провели практично на всіх вулицях міста Миколаєва.  В переддень 21-ої річниці Конституції України організатори заходу  спробували дізнатися, що знає про Основний Закон нашої держави пересічний громадянин. Опитали 60 мешканців Миколаївського району. Результати засвідчили: жителі району переважно ознайомлені зі змістом Конституції, вони знають, що 28 червня  це державне свято, цінують та поважають його. В ході флешмобу волонтери вручали жителям та гостям району буклети «Бюро правової допомоги», коротку інформаційну довідку про відділ «Миколаївське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також цукорки. 

Варто додати, що ця ініціатива підтримана бюро місцевого центру  у Жидачівському й Сколівському районах, а також в містах Бориславі та Дрогобичі. Причому працівники кожного бюро правової допомоги на свій розсуд підходили до питання організації заходу. Так, у Скольому в організації та проведенні цього заходу участь брали:  заступник начальника відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віра Андрейків, керівник апарату Сколівського районного суду Тетяна Середа  та  фахівець Сколівського районного центру зайнятості Людмила Глюдз. Під час флешмобу був теж присутній і кореспондент газети «Бойківська думка» Ігор Лепецький.

У Бориславі заступник начальника відділу «Бориславське бюро правової допомоги» Руслан Фурдзин та судовий розпорядник Бориславського міського суду Олег Ониськів опитували не лише повнолітніх осіб, але й школярів.

А у Дрогобичі до опитування громадян залучили також і стажерів, які перебувають на практиці.

Принагідно нагадуємо нашим читачам, що на Дрогобиччині з першого вересня працюють 3 відділи – бюро правової допомоги, фахівці яких надають безоплатну первинну правову допомогу усім громадянам та вторинну (забезпечують доступ до адвоката) визначеним категоріям осіб. Окрім того у бюро відвідувачі зможуть скористатися такою послугою, як доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Бюро знаходяться за адресою: м. Борислав, вул. Міцкевича, 64; м.Дрогобич, вул. Л. Українки, 70;                          м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян із 8.00 до 17.00.

Марічка Бойко

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

В аптеці мені наостанок сказали - приходьте ще! Начебто елементарна ввічливість, але ніби прокляли ...


Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень