Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівІсторичний факультет Дрогобицького педуніверситету готується до відзначення срібного ювілею

2017-10-18 18:39:15


Історичний факультет Дрогобицького педуніверситету готується до відзначення срібного ювілею

Історичний факультет Дрогобицького педуніверситету готується до відзначення срібного ювілею 
24 жовтня 2017 року пройде урочисте святкування 25-ліття історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Заходи розпочнуться в будівлі факультету (вул. Лесі Українки) о 10.00, а урочиста частина проходитиме в Центрі душпастирства молоді СДЄ УГКЦ на вул. Шевченка о 15.00. 
Історичне відділення після тривалої перерви було відкрито в Дрогобичі у 1992 році, в час, коли в університеті проходив так званий «експериментальний» прийом всіх абітурієнтів, після чого на екзаменах відбувався відсів. Першим деканом історичного відділення, яке через рік трансформувалося у факультет, був світлої пам`яті Михайло Савчин. Протягом 25-ліття існування історичний факультет ДДДПУ закінчили багато відомих в різних галузях людей – історики, археологи, науковці, політики, журналісти, філософи та інші. На даний час факультет очолює професор Леонід Тимошенко. На факультеті працюють висококваліфіковані викладачі, чимало з них є знаними та авторитетними фахівцями не лише в українській науці, але і в історичній науці загалом.

джерело: фб


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?

Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень