Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЛітературні мініатюри від пана Юри

2018-04-25 18:54:38


Ув'язнення

Мене жінка взяла під домашній арешт, зобов'язавши з 23.00 до 8.00 год ранку бути вдома. І ось так майже 25 років перебуваю під домашнім арештом, інакше будуть штрафні санкції у формі читання лекцій на теми моралі і шкідливість творчої реалізації особистості в нічний час. В гіршому випадку можуть виникнути погрози фізичної розправи, де в якості виховного інструменту служитиме ясенова качалка для тіста. От скажіть, і як не боротись з насильством у сім'ї? Думаєте, якщо птах окольцьований, йому від цього легше? Разом з окільцюванням обрізають крила. А як же бути з вільними польотами душі?
І лише після сходу сонця засвічується кнопка exit, дозволяється вільна прогулянка по умовно-обмеженій території під строгим наглядом доброзичливих людей на зв'язку. От ці щирі добрі люди все знають: де і з ким був, що говорив і що робив, скільки випив та скільки з'їв і навіть те, що й не робив.
Кайданками в денний час служить мобільний телефон. І не дай Бог, якщо подзвонить жінка і почує, окрім твого, ще й жіночі голоси! Складно тоді довести, що ти повертаєшся електричкою зі Львова, і саме в сусідньому купе балакають між собою симпатичні студентки, і що вони давно вже й не студентки, а бабусі під сімдесят. І взагалі ще треба довести, що ти перебуваєш на попередньо обумовленій локації, інакше готуйся до харакірі.
От скажіть, хіба це на насилля в сім'ї?
А про пиво з друзями вже й не говорю: друзі можуть бути тільки ті, які працюють разом з дружиною і яких вона запрошує додому. Але й тоді вона вирішує, чи показати вас як заморський релікт, чи триматиме за дверима з командою "Сидіти!". І не дай Бог висунутися за двері без дозволу чи скавуліти!... А якщо дружина й виявить своє милосердя і вам дозволить сидіти за одним столом з її друзями, то ви зобов'язані себе строго контролювати: що казати, куди дивитись і навіть усміхатись у відповідь її подруги-кокетки. Тобто мусите поводити себе як дипломат на запрошення короля країни, проте тут королевою є ваша дружина!
Всі протести закінчуються ультиматумами і покараннями. За будь-яку провину дружина вас неодмінно покарає: може не дати... гроші на цигарки. Навіть якщо ці гроші додому приносите саме ви. Ну, кому цигарки, а я люблю цукерки. Так, шоколадні. І якщо їх довго немає, то починається абстиненція. Ломка дика. Щоправда, жіноча качалка ламає ще сильніше. Тому мусиш бути чемним. А тепер скажіть, що це не насилля в сім'ї.
Але вільна душа шукає порятунку. Вихід завжди можна знайти, наприклад, дезертирувати. Ну, якщо й вирвалися на волю, то ненадовго: дружина вас все одно знайде і в свої міцні обійми закує. Від таких обіймів ляк бере: лиш би не задушила, бо не кожен таке щастя витримає – пальцями двох рук на горлі? Рембо відпочиває!
І як нам, чоловікам вижити на цім грішнім світі: на війнах вбивають, хвороби точать, на заробітках гинемо, жінки нас за кріпаків мають і на волю не пускають, так ми скоро вимремо, як біологічний вид! Чому, наприклад, мамути вимерли: спочатку їх мамонтихи замучили, потім люди їх полювали, а далі розпочався льодовиковий період і всіх накрило водою...
Так от, до чого я веду. Потрібно вносити зміни у наше законодавство, щоб одруженим чоловікам дали більше прав і свобод. Навіть якщо ти сидиш по статті, а жінка - на свободі, то це недобре. Або разом, або по черзі. Ось це буде справедливо.
Тож геть гендерну нерівність! Свободу одруженому чоловікові! Приймаються всі поцілунки від красивих жінок! І не тільки в щічку і не цілком таємно! 💋
Дякую за увагу! 😉

18.04.2018 р.
Автор мініатюри - Юрій Федчак

 

 

джерело: автор


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень