Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНа зборах адвокатів у Дрогобичі обрали делегатів на обласну конференцію

2017-04-24 21:56:17


На зборах адвокатів у Дрогобичі обрали делегатів на обласну конференцію

21 квітня відбулись збори адвокатів Дрогобицького регіону щодо обрання делегатів на конференцію Львівської області, які проходили у залі Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України "Верховина". У свою чергу у Львові 28 квітня обиратимуть делегатів на Іv з’їзд адвокатів України. Збори відкрила уповноважена Ради адвокатів Львівської області адвокат Світлана Ловінська.

  На початку зборів від імені Ради адвокатів Львівщини Світлана Ловінська привітала ювіляра, адвоката Богдана Волощука з Днем народження і вручила йому квіти та подарунки. Слід зазначити, що ведуча зборів у 2014-2015 роках була обраною від Львівської області делегатом на ІІІ З’їзд адвокатів України.

Відтак на зборах обрано трьох делегатів від м. Дрогобича та по 2 делегати з міст Трускавця і Борислава. Прямим голосуванням зборами вирішено, що Дрогобич на обласній конференції представлятимуть адвокати: Світлана Ловінська, Андрій Галишин та Наталія Гаврилова.

 

Юрій Федчак

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?

Старлан


Сорочинський ярмарок
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень