Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНове життя трьох студентських парків у Дрогобичі

2017-09-25 15:08:37


Нове життя трьох студентських парків у Дрогобичі

Парки є одним із найкращих просторів для проведення часу мешканцями міста, їх відпочинку, організації культурних, спортивних та інших подій, а також місцем, яке може стати магнітом завдяки креативному наповненню як для туристів, так і для жителів міста.

Протягом тижня в рамках Майстерні парку в межах проекту “Залучення громади до формування концепції розвитку міських парків", що реалізує ГО "Український молодіжний прорив" спільно з ініціативною групою мешканців міста "Дрогобич - мій дім" в партнерстві з КУ "Інститут міста Дрогобича" та ГО "Всеукраїнське об’єднання "Єднаюча сила" в рамках проекту "Київський Діалог" за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини опрацьовувалась тема дозвілля, творчих подій, креативного наповнення, перепланування та утримання трьох маленьких парків міста по вул. Лесі Українки, вул. І. Франка та вул. Т. Шевченка. Найбільш активними учасниками "Майстерні" були дрогобицькі студенти, адже саме вони є основними користувачами трьох дрогобицьких парків.

Напрацьовані ідеї стосувалось як буденних речей, які є обов"язковими та зрозумілими (лавочки, смітники, ліхтарі, велопарковки), так і інноваційних та креативних речей (зона wi-fi, сонячні батареї, креативні лавочки з накриттям, фотозона, фігури з рослинних насаджень, смітники-спонукалочки) та речей, які наповнять парки культурним та спортивним життям (майданчики для ролерів та скейтбордистів, літній лекторій, виставково-музейний майданчик, імпровізована сцена, столики для настільних ігор, арт-майданчик, альтанка, вуличний кінотеатр) тощо.

Також ішлось про необхідність додаткового озеленення деяких із парків, встановлення клумб, впорядкування газонів, збереження рельєфності парків, заміни покриття доріжок в парку біля Народного дому, встановлення вбиралень. Водночас учасники "Майстерні" в основному висловлювались проти зони для вигулу собак на території згаданих парків. В майбутньому після впорядкування парків слід створити або окреме комунальне підприємство, яке б доглядало за парками, або спеціальний відділ у Комбінаті міського господарства, - такі думки висловлювали учасники "Майстерні". 

Наступна "Майстерня парку" відбудеться 27 вересня о 12.00 в парку біля Народного дому ім. І. Франка. На ній розглядатимуться питання встановлення спортивних та дитячих майданчиків і вуличних меблів.

Майстерня парку - серія воркшопів з мешканцями Дрогобича в парках по вул. Лесі Українки, вул. Івана Франка та вул. Тараса Шевченка, метою яких є напрацювати ідеї розвитку парків від їх потенційних користувачів. Всі напрацювання будуть враховані при створенні концепції розвитку Трьох малих парків Дрогобича.

____________

Прес-служба ГО "Український молодіжний прорив"

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень