Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівОстанній дзвоник у Дрогобицькій гімназії ім. Богдана Лепкого

2019-05-31 23:08:17


Останній дзвоник у Дрогобицькій гімназії ім. Богдана Лепкого

Останній дзвоник у Дрогобицькій гімназії ім. Богдана Лепкого

Сьогодні, 31 травня 2019 року, біля стін Дрогобицької гімназії ім. Богдана Лепкого відбулося урочисте святкування «Останнього дзвоника». Випускників та всіх учнів гімназії привітав директор Іван Лепкий; з вітальним словом до гімназистів також звернулися о. Соболта і вчителька української мови Алла Шийович. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих за Незалежну Україну. А далі простір перед гімназією наповнився піснями у виконанні гімназистів та вітальними словами інших учасників свята. Відтак випускники гімназії станцювали вальс, а лункий дзвінок у руках маленької гімназистки сповістив про кінець навчального року. Особливою ноткою свята стала ініціатива першокласників гімназії прикріпити до грудей випускників пам’ятні рушнички зі словами «Випускник 2019».
Разом із випускниками на святі побували і їхні батьки. В урочисту мить на щоках деяких матерів засріблилися сльози – розчуленню не було меж, адже з цієї миті їхні діти ступають у доросле життя. Батьки висловлюють вдячність директору гімназії Іванові Лепкому, класним керівникам випускників: Світлані Блищак, Наталії Файчак і Василеві Ковальчуку, а також усім вчителям та техперсоналу гімназії. 
 Дякуємо вам, шановні вчителі!

Автор – Юрій Федчак, Гомін Галичини

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо в селі у ночі вийти з клубу і довго дивитись на зорі, то кров з носа перестане йти.
- Слухай, ти звідки мені постійно дзвониш? Щось номер не визначається. - З домофона, придурку. Відкрий двері, я вже тут третю годину стою!!!!!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень