Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПрезентація документального серіалу Мовчазні свідки ХХ ст

2018-01-21 20:45:27


Презентація документального серіалу Мовчазні свідки ХХ ст

25 січня 2018 р. з 17:30 по 19:30 за адресою: Тараса Шевченка вулиця, 23, Дрогобицький район, Україна "Вілла Яроша" сцена Театру "Альтер"

Цьогоріч студенти та маґістри УКУ відзняли чотири коротких фільми на тему історичної па м’яти. Один з фільмів – «Мешуґа» присвячений Дрогобичу (автори – Настя Іванців, Віка Слобода, Леся Біда – маґістри школи журналістики УКУ, Пауль Хаас з медійного факультету Ваймарського університету, Анна Ілін з відділення режисури в Берлінському Університеті мистецтв), в якому взяли участь голова Дрогобицької єврейської громади та журналіст Леонід Ґольберґ, розповідає про роки нацистської окупації Дрогобича, про Голокост та долю Ебергарда Гельмріха.
Наступної середи, 25 січня, дрогобичани матимуть можливість побачити й фільм, пов’язаний з Дрогобичем, і інші з серіалу створеного талановитими студентами Українського католицького університету.

джерело: фб


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Єдиний спосіб зробити ранок приємним – проспати його.
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень