Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПриватбанк перебуває у «борговій ямі»

2017-04-19 17:06:40


Приватбанк перебуває у «борговій ямі»

Генеральна прокуратура України підозрює, що колишнє керівництво Приватбанку в період рефінансування Національним банком України надавало кредити пов’язаним між собою підприємствам на заздалегідь невигідних умовах для банку, що призвело до заборгованості перед банком на суму понад 372,78 млн грн.

Про це свідчить постанова Печерського районного суду Києва від 5 квітня, – повідомляє businessua.

За даними слідства, «Приватбанк» уклав договір з НП ТОВ «Океанмаш», ТОВ «Тайлон», ТОВ «ЕЛ ТІ Груп», ТОВ «Агентство Новий світ», ТОВ «Фрілайн», ТОВ «Зернопоставка-М», ТОВ «Канделла «, ТОВ «ОПФ», ТОВ «Елара», ТОВ «Комунальне обслуговування будинків».

Згідно з документом, предметом угоди є надання товариствами в заставу корпоративних прав. В забезпечення виконання зобов’язань перед ПриватБанком виступає ТОВ «Приватофіс». За умовами договору, якщо зобов’язання не будуть виконані, банк повинен отримати заставу.

За всіма позиками як застави були надані частки корпоративних прав на пов’язані між собою компанії. Доля однієї частки не перевищувала 25%. Більшість кредитів були надані на умовах погашення тіла та відсотків в кінці терміну за процентною ставкою 9% річних при середній вартості ресурсів 17%.

При цьому у власності «Приватофіс» перебувало 415 об’єктів нерухомості, жоден з яких не виступає заставним майном в кредитних договорах.

Відзначається, що, на думку слідства, колишні посадові особи КБ «Приватбанк» «Приватофіс», знаючи про заборону проведення активних операцій з пов’язаними з банком особами, в період надання траншів рефінансування від НБУ передавали кредитні кошти на невигідних для банку економічних умов, без забезпечення кредитів заставним майном «Приватофісу», розтративши, таким чином, кошти в особливо великих розмірах. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/04/17/pryvatbank_znahodytsya_u_borgoviy_yami_1081099

джерело: зік


Що ще читають на цю тему
Коментарів 1
А посадити аферистів не пробували? І так, аби з них душу витрясло, разом із "заздалегідь невигідними для банку (а це, насамперед, - для клієнтів) умовами"?!

007


Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень