Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівТарифи по дрогобицьки

2018-06-27 21:30:15


Тарифи по дрогобицьки

Дрогобицькі тарифи за вивезення сміття у тричі перевищують аналогічні тарифи по всій Україні, однак сьогоднішня ХХХviii сесія дрогобицької міської ради на якій депутатський корпус не підтримав, проігнорував запропонований проект рішення про відміну рішення виконкому про підняття тарифів, який запропонувала Фракція "Громадянська позиція" доводить байдужість дрогобицької влади до мешканців міста, так само як і реакція на побиття мером громадянина України, мешканця міста, який сказав в очі свою думку про дії міського очільника Дрогобича.

Чисельні звернення до редакції від мешканців міста із запитаннями: - Чому мер не йде у відставку? Як може керувати містом людина яка не може керувати собою? зависли у повітрі, але мають бути вирішені, чи не так?

Тарас Демко, депутат дрогобицької міської ради, коментар після сьогоднішньої ХХХviii сесії щодо ситуації з тарифами на сміття у Дрогобичі:

- Отож, мої ФБ друзі, сьогодні мною вносився, на сесію Дрогобицької міської ради, проект рішення "Про скасування рішення виконкому щодо нових тарифів на вивезення сміття". Мною пропонувалось, залишити старі тарифи, до часу повного (тотального) вивезення сміття з міста, а тоді провести громадські слухання і зрозуміти-чому влада вирішила підняти саме на 275% вартість послуги? На жаль, колеги-депутати не лише не скасували, а й не погодились навіть вносити його в порядок денний на розгляд. Сумно, але не побачив в сесійній залі сотень обурених дрогобичан, які в мережах пишуть про сміття і тарифи на нього. На жаль, життя в реалі відрізняється від віртуального. Але то таке... Всіх вітаю з прийдешнім Днем Конституції і бажаю, щоб вона виконувалась всіма громадянами, а найперше владоможцями (особливо Стаття 3).

джерело: ексклюзив


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Судячи з того, хто зараз при владі, скоро в Україні низький інтелект буде вважатись ознакою заможності.
- Слухай, ти звідки мені постійно дзвониш? Щось номер не визначається. - З домофона, придурку. Відкрий двері, я вже тут третю годину стою!!!!!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень