Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівТрамп в Польщі. Це важливий регіон для мене, тому що моя дружина зі Словенії

2017-07-07 20:55:20


Трамп в Польщі. Це важливий регіон для мене, тому що моя дружина зі Словенії

Президент США Дональд Трамп під час візиту до Варшави заявив, що візит "в цей регіон" важливий для нього в тому числі через те, що його дружина Меланія родом зі Словенії.

Американське громадянство Меланія отримала в 2006 році, через рік після одруження з Трампом, передають новини України "ukr.media".

Президент США Дональд Трамп під час візиту до Варшави заявив, що візит "в цей регіон" важливий для нього в тому числі через те, що його дружина Меланія родом зі Словенії. Про це він сказав у Варшаві на спільній прес-конференції з польським президентом Анджеєм Дудою, повідомляє "Європейська правда".

"Візит до Польщі дуже важливий, цей регіон дуже важливий для мене, адже моя дружина родом зі Словенії і дуже любить Словенію", – сказав Трамп.

Як відомо, перша леді США народилася в Словенії, а американське громадянство отримала в 2006 році, через рік після одруження з Трампом.

джерело: Укр.медіа


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо в селі у ночі вийти з клубу і довго дивитись на зорі, то кров з носа перестане йти.
Загадка: Сергій заробляє в місяць 20 тисяч гривень. А його дружина Оля витрачає в місяць 40 тисяч гривень. Питання: Сергій здогадується про існування Антона?

Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень