Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівТрускавчанка та дрогобичанка увійшли до фіналу конкурсу краси у Канаді

2018-03-27 20:14:10


Трускавчанка та дрогобичанка увійшли до фіналу конкурсу краси у Канаді

Уже у липні в Торонто обиратимуть найкрасивішу українку в конкурсі краси, грації та ерудиції «Міс українська Канада- 2018». Цьогоріч за місце у фіналі боролися близько 80 дівчат з усієї Канади, однак на фінішну пряму вийшли лише 17 неймовірних українок з Альберти, Манітоби, Британської Колумбії, Онтаріо та Саскачевану. 

Що приємно, серед цьогорічних фіналісток престижного конкурсу є наші землячки Наталія Яцина та Юлія Щербан, родинне коріння яких - з Трускавця й Дрогобича. Про це повідомляє канадськиймедіа-ресурс «Разом». Як з’ясувалося, Наталія Яцина – племінниця трускавчанина Ігоря Паньківа, у місті-курорті народилася і виросла її мати Оксана. Сама ж дівчина вперше побачила світ у Північній Африці, з якої ще малою іммігрувала з батьками до Канади. Наталія має багато талантів і хобі: займається музикою і співом, танцями, вишивкою та фотографією, подорожує світом. Наталя – акторка, недавно вона переїхала до Нової Зеландії, де грає в театрі і готується до фіналу конкурсу «Міс українська Канада». Дівчина постійно вболіває за долю України. Навчаючись в american academy of dramatic arts conservatory в Лос-Анжелесі, брала активну участь у заходах, організованих «Євромайдан Лос-Анжелес». Участь у конкурсі для неї – це знайомство з цікавими людьми, практика української мови та можливість розповісти світові історію України

001.jpg

 

Наталія Яцина

002.jpeg

Юлія Щербан

 

 

 

Окрім талановитої трускавчанки за перемогу у конкурсі змагатиметься і дрогобичанка Юлія Щербан. Активна і життєрадісна Юлія приїхала до Канади у 6-річному віці. З дитинства професійно займається фігурним катанням, переможниця багатьох змагань. Серед її спортивних досягнень – престижна нагорода від Фундації фігурного катання Альберти «quadruple gold achievement award 2017». Юлія разом з друзями заснувала благодійний проект «the beba project», який допомагає збирати пожертви для місцевого продовольчого банку (food bank). Для неї участь у конкурсі – змога продемонструвати унікальність української культури в багатокультурному середовищі Канади і своїм прикладом надихнути молодь до активної участі в житті української спільноти.

Тож триматимемо кулаки за наших талановитих землячок та побажаємо їм перемоги і нових звершень! Яскраве фінальне шоу «Міс Українська Канада» відбудеться 15 липня у Торонто, а стежити та вболівати за конкурсанток можна на сервісі www.missukrainiancanada.com.

Зазначимо, що «Міс українська Канада» – це сучасний молодіжний культурний проект, який має нетиповий для конкурсу краси формат,  він більше  наближений   до талант-шоу. За правилами конкурсу, участь у ньому можуть взяти молоді дівчата та жінки  українського походження віком від 18 і до 30 років, які проживають у Канаді. Відбір до змагань відбувається не стільки за зовнішністю чи модельними параметрами,  хоча і вони важливі, особливу увагу організатори приділяють  яскравій індивідуальності, харизмі, таланту, особливим досягненням (академічні, професійні, творчі, спортивні тощо) учасниць, а також їхній активній життєвій  волонтерській позиції. Головним ж критерієм усіх конкурсанток – є любов до України, а також бажання і спроможність розповісти світу про сучасну українську культуру.

Наталя Зелена

джерело: Джерела Трускавця


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень