Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Трускавці уже одружують за добу! «Гірко» тут лунало для двох пар одночасно

2018-07-13 15:55:01


У Трускавці уже одружують за добу! «Гірко» тут лунало для двох пар одночасно

7 червня увійде в історію курортного міста. Саме цього дня дві пари молодят у Трускавці стали на рушничок щастя, скориставшись при цьому урядовою новацією «Шлюб за добу». Ще 4 квітня курортний Трускавець долучився до низки міст України, які успішно реалізовують цей проект. Як пояснила керівник туристично-інформаційного центру міста Віра Сазонова, їхня структура відповідає за втілення в життя проекту в оздоровниці. Тож парам, які мають бажання вкласти шлюб за добу, слід звертатися у ТІЦ із необхідними документами. «Ми укладаємо договір із нашими молодятами, відтак відправляємо всі дані до Міністерства юстиції, яке офіційно їх затверджує. Відтак такий шлюб є повністю легітимним та законним», - пояснила пані Сазонова.

img_7432.jpg

img_7427.jpg

До Трускавця новацію «Шлюб за добу» успішно реалізовували у великих містах України: Львові, Умані, Володимир-Волинську, Одесі, загалом майже у 58 населених пунктах. Віра Сазонова запевняє - така ініціатива, особливо для Трускавця є вкрай потрібною та сприяє промоції курорту. «У наше місто постійно приїжджає чимало відпочивальників. Часто саме у нас молоді люди роблять пропозиції руки і серця один одному. Відтепер ж у Трускавці офіційно можна й одружитися за добу. Це дуже зручно як для місцевих мешканців, котрі не мають через певні обставини часу чекати аж цілий місяць на реєстрацію своїх стосунків, так і для приїжджих та гостей курорту», - наголошує Віра Сазонова. Коштує послуга швидкої реєстрації шлюбу у Трускавці майже 4 тис. грн. Як пояснює пані Сазонова – ці кошти йдуть на оренду приміщення музею Михайла Біласа, в якому і розписують молодят, оформлення місця локації шлюбу та встановлення всіх необхідних атрибутів.

img_7439.jpg

img_7440.jpg

 

Перші дві пари за швидким методом у курортному місті одружилися , 7 червня. Молодята колоритні: чоловіки іноземці – канадієць та швейцарець, жінки – українки. Зізнаються, що Трускавець обрали для шлюбу не випадково – місто має свій шарм, дихає спокоєм, милує око своїми локаціями та природою. Аналогічні відгуки молодята висловили і про місце, де їх розписували - урочиста церемонія проходила у пам’ятці дерев’яної архітектури початку xx століття старовинній віллі “Гопляна”, знаній як художній музеї Михайла Біласа. Тож автентична неповторна атмосфера: прикрашений гобеленами Маестро на весільну тематику хол, прониклива музика скрипки та щирі українські зичення – зробили цей день незабутнім для перших пар молодят «Шлюбу за добу».

 

Наталя Зелена

img_7455.jpg

img_7443.jpg

img_7446.jpg

 

img_7453.jpg

img_7476.jpg

img_7491.jpg

img_7498.jpg

 

джерело: Джерела Трускавця


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень