Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУкраїнців просять підтримати зйомки фільму-розслідування про ув‘язненого українського солдата

2020-02-06 00:09:54


Українців просять підтримати зйомки фільму-розслідування про ув‘язненого українського солдата

Команда українських та італійських журналістів розпочала зйомки фільму про історію двох журналістів, Андреа Роккеллі та Андрія Міронова, які загинули на Донбасі, на Сході України 24 травня 2014 року, та українського солдата Віталія Марківа, якого звинуватили в їх убивстві та засудили до 24 років ув’язнення.

«Здавалося б, справу закрито ― але це не так. Залишається багато питань. Ця справа стала політичною, і виглядає, що ув’язнений солдат, який має громадянство України та Італії ― не вбивця, а цап-відбувайло», – зазначають режисери фільму.

На зйомки фільму потрібно близько 35 тисяч євро. Голова Політради Української галицької партії Ірина Моряк звернулась до українців з закликом підтримати фінансово зйомки.

«Віталій Марків з Хоросткова, що на Тернопільщині. Там у нас є сильна команда. Ми тримаємо на контролі цю ситуацію ще від початку, постійно беремо участь в акціях протесту проти його засудження, підтримуємо Віталія. А коли дізнались про зйомки фільму, просто не могли залишитись осторонь, оскільки журналісти мають на меті не просто висвітлити ті події, а зібрати факти і докази, що Віталій невинний», – зазначила lmn Ірина Моряк.

Зараз зібрано понад три тисячі євро. Підтримати фільм можна за посиланням.

джерело: ЛМН


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

У мене класичний гардероб:

1. Надіти нічого.

2. Вішати нікуди.

3. Викинути шкода.

4. І спеціальна полиця "Раптом схудну».
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень