Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУкраїнська армія має перейти на стандарти НАТО до 2020 року

2017-10-06 20:04:13


Українська армія має перейти на стандарти НАТО до 2020 року
Українська армія має перейти на стандарти НАТО до 2020 року. 
Наразі дев'ять українських батальйонів вже сумісні з військами країн НАТО.За допомогою іноземних фахівців триває підготовка батальйонів, яка почалася ще у 2015 році. Сьогодні в Україні перебувають інструктори та військовослужбовці зі США, Канади, Великої Британії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі.Литва направила до України групу військових інструкторів для участі у військово-навчальній операції українських Збройних сил.Основне завдання - вдосконалення роботи українських інструкторів, на спостереженні та аналізі їхніх дій, помилках, а не на самому їхньому навчанні.Протягом двох місяців на Яворівському полігоні литовські інструктори навчатимуть українських військових плануванню операцій, проводити та оцінювати навчання і стрільби.Швеція планує надати допомогу українській армії, залучивши шведських інструкторів для навчання та тренування українських військових медиків. 
На сьогодні досягли відповідної сумісності із стандартами НАТО щонайменше дев'ять батальйонів, які вже пройшли відповідну підготовку.Спільна підготовка військ стосується підрозділів механізованих, високомобільно-десантних військ і особового складу частин спеціального призначення.З початку оборонної реформи підготовку за стандартами НАТО пройшли близько 1200 українських військовослужбовців-інструкторів, із яких майже половину - за участю іноземних інструкторів.У військових навчальних закладах введено в експлуатацію 22 комплексних тренажера для екіпажів літаків, танків та бойових броньованих машин. За основу беруться стандарти НАТО, які адаптуються до наших умов з урахуванням набутого нами досвіду проведення бойових дій. До речі, військовослужбовці країн НАТО вже вносять зміни і корективи до своїх стандартів з урахуванням нашого досвіду. Тобто у нас не просто сліпе копіювання, а творчий підхід до відпрацювання відповідних стандартів з урахуванням набутого бойового досвіду.
Українська армія має перейти на стандарти НАТО до 2020 року. 
Наразі дев'ять українських батальйонів...

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень