Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУраган « Ірма». Флорида. В Маямі 3 млн. людей без світла і води

2017-09-11 16:10:00


Ураган « Ірма». Флорида. В Маямі 3 млн. людей без світла і води

Внаслідок урагану "Ірма" 3,3 млн споживачів електрики в штаті Флорида лишилися без електрики, повідомляє associated press з посиланням на заяву енергетичних компаній. Ліквідація наслідків аварії може тривати до двох тижнів, попередили постачальники електроенергії.

В Маямі, через різке збільшення рівня води, яке викликав ураган, центр міста затопило водою. Підтопи зафіксовано і в інших населених пунктах на півдні Флориди.

Внаслідок ураганного вітру впали два будівельних крани. Ще один кран вітер пошкодив в В Форт-Лодердейл, розташованому між Маямі і Уест-Палм-Бич.

В Майамі, Форт-Лодердейл, Тампе і декількох інших міст на півдні Флориди оголошено комендантстку годину для попередження мародерства. Місто Маямі-Бич, розташоване на острові між затокою Бискейн і Антлантичним океаном, закрив в'їзд відвідувачів на свою теріторію.

В окрузі Майамі-Дейд, адміністративним центром якого є Маямі, за грабунки і мародерство затримані не менше 28 чоловік, повідомило в твітері місцеве управління поліцїї.

"Ірма", яка послабла до урагана другої категорії за шкалою Саффира - Симпсона, станом на ранок 10 вересня за місцевим часом знаходиться в 35 кілометрах від міста Лейкленд недалеко від Тампи. Швидкість вітру "Ірми" сягає 155 кілометрів за годину. 

 Ураган рухається на північ з швидкістю 22км на годину.

Президент США Дональд Трамп оголосив Флориду зоною лиха, пообіцяв, що у штат негайно почне поступати вся необхідна допомога з федерального центру, повідомляє reuters. Допомога також буде надана Пуерто-Ріко і американським теріторіям в Карибському морі, постраждалим від "Ірми" Трамп також заявив, що найближчим часом збирається відвідати Флориду.

«Ірма» — один з найбільш потужних ураганів, зафиксованих над Атлантичним океаном за останній час. Перед тим, як дістатися Флориди, «Ірма» пройшла по островах Карибського моря, викликавши маштабні руйнування і став причиною загибелі не менше, як 24 чоловік.

джерело: Український світ


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень