Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівВ Дрогобичі за російську музику в публічних місцях — каратимуть

2017-11-04 11:59:38


В Дрогобичі за російську музику в публічних місцях — каратимуть

Відтепер усім закладам громадського харчування, закладам культури та водіям громадського транспорту Дрогобича заборонено вмикати не лише пісні російських виконавців, а взагалі композиції росіян

Таке рішення нещодавно одностайно прийняли на засіданні виконкому міськради, пише газета «Експрес». «Мова про заклади харчування (ресторани, бари, кафе), де на моніторах транслюють кліпи російською мовою, — уточнив Зеновій Квасній, прес-секретар Дрогобицької міськради.

На порушників поліція складатиме протокол, а власників закладів, комунальних маршрутів притягатимуть до адмінвідповідальності».

Джерело: Експрес

джерело: Дрогобиччина Н.Краю


Що ще читають на цю тему
Коментарів 1
Черговий фейк міської ради Дрогобича, буцім вони щось роблять. Краще б ділом займались. З російською музикою в Дрогобичі немає таких проблем, щоб вже на виконком це питання виносити, а ось із порушеннями у забудові центральної частини міста - чому не забороняють тротуари забудовувати в центрі міста, чому не закриють інтернет-клуб навпроти ратуші з якого молоді люди виходять о 7 ранку в наркотичному дурмані, і т.д. і т.п.???!!!

Вікторія


Додати коментар


Коментар

товари для художників

Народ — єдиний критик, чиє судження має цінність. - Марк Твен
Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"

Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень