Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівВхід до центрального бювету Трускавця зробили платним

2017-10-18 18:34:44


Вхід до центрального бювету Трускавця зробили платним

У Трускавці з 1 грудня запровадять оплату за вхід до центрального міського бювету. Одноразове відвідування бювету обійдеться гостям міста в 3,5 грн. Місцеві мешканці зможуть пити «Нафтусю» та інші мінеральні води безкоштовно, але лише за приписом лікаря.

У бюветі запрацюють турнікети та каси продажу абонементів. «Вартість одного відвідування бювету становитиме 3,5 грн, а одноразове споживання мінеральної води не повинно перевищувати 350 мл», – йдеться у повідомленні прес-служби Трускавецької міськради, опублікованому 18 жовтня.

Зазначається також, що такий тариф встановлений на межі рентабельності, проте дозволить забезпечити утримання бювету та території довкола нього, а також покрити собівартість видобутку води.

Як уточнили zaxid.net у прес-службі Трускавецької міськради, нововведення стосуватиметься центрального бювету, оскільки верхній бювет наразі закритий на ремонт.

У «Трускавецькурорті» запевняють, що система входу в бювет буде автоматизованою. Відпочивальники купуватимуть абонемент на певну кількість відвідувань, а у вестибюлі бювету поставлять спеціальний зчитувальний пристрій, який дозволить перевірити залишок невикористаних відвідувань.

Ці правила діятимуть для всіх відпочивальників, а не лише для тих, які лікуються у санаторіях «Трускавецькурорту».

Мешканці Трускавця зможуть відвідувати бювет за приписом лікаря безкоштовно.

Зазначимо, що плани запровадження платного входу до бювету міський голова Трускавця озвучив у інтерв'ю zaxid.net ще в березні 2017 року.

джерело: захід.нет


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень