Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЗ ПРИВОДУ ПІДПАЛУ «СБЕРБАНКУ» У ЛЬВОВІ

2017-10-04 15:08:35


З ПРИВОДУ ПІДПАЛУ «СБЕРБАНКУ» У ЛЬВОВІ

З ПРИВОДУ ПІДПАЛУ «СБЕРБАНКУ» У ЛЬВОВІ

«Національний Корпус» ще з весни 2017 року попереджав про те, що у результаті агресії РФ у представників економіки окупанта в Україні можуть виникнути проблеми. Протестні настрої в українському суспільстві посилились після низки оприлюднених схем діяльності проросійських агентів з руйнації українського банківського сегменту, падіння курсу гривні та, як результат, подальших стагнацій.

«Національний Корпус» у 2017 році провів низку попереджувальних акцій прямої дії із вимогами закрити російські банки в України. Ці вимоги були частково задоволено. РФ продала «Сбербанк» в Україні іноземцям.

Підпал центрального відділення банку ми пов’язуємо суто зі спробами укриття старим/новим керівництвом документації, що свідчила про антиукраїнську діяльність. «Сбербанк» був державною власністю РФ, а отже фінансовою установою країни-агресора, яка з початку 2014 року посилила контрукраїнську діяльність, фінансуючи опозицію, антиукраїнські організації, та осіб, що розпалювали конфлікт між Україною та Польщею.

Ми вимагаємо у працівників правоохоронних служб звернути увагу на вищенаведені факти та перевірити можливість підпалу банку його керівництвом.

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень