Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПро що всі говорять сьогодні?

2018-04-25 19:20:17


 Про що всі говорять сьогодні?

Про “Мотор Січ”. Служба безпеки провела обшуки на публічному акціонерному товаристві "Мотор Січ" в Запоріжжі. Обшуки проводили правоохоронці зі столиці у зв'язку з підозрою у підготовці до диверсії.

 

Про Луценка. Окружний адмінсуд Києва відкрив провадженнястосовно законності демонстрації на радіо і телебаченні рекламних роликів про діяльність генерального прокурора Юрія Луценка.

 

Про рейтинги України. Міжнародне рейтингове агентство s&p global ratings підтвердило довгострокові та короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній та національній валюті на рівні "b-/b", прогноз - "стабільний".

 

Про протести в Вірменії. У понеділок у Вірменії відновилися акції протесту проти прем’єрства Сержа Саргсяна. Сотні громадян в різних районах міста знову вийшли на вулиці Єревану в понеділок вранці, щоб блокувати вулиці і перекривати руху міського транспорту в рамках оголошеної затриманим поліцією лідером опозиції Ніколом Пашиняном кампанії мирної громадянської непокори. Пізніше Саргсян подав у відставку.

 

Про бойовиків «ЛНР». У російській Республіці Комі арештували Єгора Руського, який колись воював на боці бойовиків "ЛНР" і у складі батальйону "Зоря" брав у полон Надію Савченко 17 червня 2014 року.

 

Про АМПУ. Детективи Національного антикорупційного бюроповідомили про завершення досудового розслідування семи підозрюваним у заволодінні понад 247 млн грн ДП "Адміністрація морських портів України".

 

Про продаж алкоголю. Президент Петро Порошенко дозволив надати органам місцевого самоврядування право обмежувати продаж алкоголю в певний час доби.

джерело: Українська правда


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень