Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі обрали нового директора механіко-технологічного коледжу

2015-03-14 12:05:36


У Дрогобичі обрали нового директора механіко-технологічного коледжу

11 березня, у Дрогобичі в механіко-технологічному коледжі відбувся другий тур виборів директора. Колектив проголосував за те, щоб новим керівником навчального закладу став заступник директора з виховної роботи Богдан Звір. Остаточне рішення з цього питання має прийняти міністерство освіти і науки України. Про це повідомив власкор ia zik. Вибори пройшли у гострій конкурентній боротьбі. Перший тур голосування відбувся минулої середи. На директорську посаду було 3 претенденти. Та жоден з них не набрав необхідної кількості голосів. У другому турі до бюлетеня було внесено прізвища двох кандидатів, які під час попереднього голосування набрали найбільше голосів. За Богдана Звіра проголосувало 56 із 109 учасників зборів колективу, що становить 51,37%. Мирослава Конончук набрала 48 голосів (44,04%).

Нагадаємо, що останні 28 років коледж очолює Степан Яким, якому виповнилось 70 років.

Довідка ia zik. Богдан Звір народився 12.03.1959 року. Освіта вища, закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка за спеціальністю учитель математики. Працює у механіко-технологічному коледжі з 1987 року. З 1990 року – заступник директора з виховної роботи. Депутат Дрогобицької міської ради чотирьох демократичних скликань.

 

 

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Судячи з того, хто зараз при владі, скоро в Україні низький інтелект буде вважатись ознакою заможності.
- Слухай, ти звідки мені постійно дзвониш? Щось номер не визначається. - З домофона, придурку. Відкрий двері, я вже тут третю годину стою!!!!!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень