Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівОднією з давніх перлин України є галицьке місто Дрогобич (відео)

2015-12-16 21:41:04


Однією з давніх перлин України є галицьке місто Дрогобич (відео)
Однією з давніх перлин України є галицьке місто Дрогобич, що розкинулося в мальовничій долині Карпатського передгір’я. Його називають: «місто з присмаком солі», «місто сьоми церков », «півтора міста» (напівукраїнське, напівпольске, напівєврейське), «місто Котермака», «місто Каменяра», «місто юності Франка », «місто Шульца», «Атлантида», «Місяцева Земля», «Рокомиш» , «місто цинамонових крамниць», «галицький Зальцбурґ» , «маленький Львів», «місто єдине на світі», «особлива провінція», – все це імена та епітети Дрогобича, який уславлений часом, історією та його великими людьми. 
Сучасне життя в місті тече розмірено, з величним спокоєм. Тут немає шумного натовпу, надмірного гуркоту автомобілів. Зате є в центрі шумний базар, вулиця Ковальська, яка давно вже перетворилася на «молочно-сирну алею», вулиця Крокодилів, «радянщина» мішана зі старовиною, вузенькі вулички, площа Ринок з ратушею, затишні кав’ярні, кільканадцять пам’яток, серед яких дивовижним є – дерев’яні церкви, одна з яких увійшла до світової спадщини ЮНЕСКО, ґотичний костел, велична синагога, яка ледве «влізається» в об’єктив фотокамери, розкішні вілли та маленькі палаци, які досі зберегли свій неповторний шарм часів нафтового буму. 
Великим плюсом тут є компактність. Всюди можна встигнути: маршруткою до 15 хв., пішки до 30-40 хв. Але, якщо захочете побачити усі тутешні цікавості, то Вам прийдеться ходити зіґ-заґом і це може розтягнутися на цілий день.
https://youtu.be/4_w8bgkk7fm

Дрогобич, історія Дрогобича, дрогобичани, гості міста. Все про місто Дрогобич та його жителів. Про околиці Дрогобича.

джерело: Мій Дрогобич


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Судячи з того, хто зараз при владі, скоро в Україні низький інтелект буде вважатись ознакою заможності.

Приходить жінка в aптеку:

- У вaс є дешевий і ефективний засіб для схуднення?

- Є.Плaстир.

- Нa яке місце клеїти?

- НА РОТ!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень