Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПодарунок мецената місту, "Онкодиспансер Дрогобича" знову хочуть нагло вкрасти у людей(відео)

2016-09-26 18:32:29


Подарунок мецената місту,

1500 людей в онко-диспансері лікують стаціонарно, до 16 000 на рік людей звертаються до онко-диспансеру. Не кожен має можливість доїжджати до Стебника і Львова. Літні люди є основною категорією населення, яке звертається до онко-диспансеру.

Працівники онко-диспансера обурені: "тільки привели будівлю лікарні в порядок за свій кошт, санітари і медсестри працювали у дві зміни, а тепер комусь в око впало приміщення таке".

 Одне з двох: або бреше Богдан Чечотка, або відверто лукавить щодо Дрогобицького онкодиспансеру. Щодо заборгованості по заробітній платі, то вона є загалом по медицині міста, а не виключно в онкодиспансері, гроші Фонду заробітної плати розділяти в залежності від медзакладу заборонено, чи Чечотка про це не знає? Щодо аварійного стану приміщення - щось сумнівно, інакше б не міняли у ньому вікна.
Згідно публікації на сайті Вголос, на слова Чечотки "Дрогобицький онкодиспансер потрібно забити дошками і засипати піском" відповідаю так: не Ви, чужинцю, її будували, не Вам лікарню руйнувати. Спочатку зробіть таке дійство з Львівською обласною радою, якщо не дасть грошей на лікарню та медицину загалом для Дрогобича. Нагадую, в Україні - війна, і за подібні рішення винуватців прийнято судити Трибуналом за зраду і підривну діяльність. Який вирок за підривну діяльність несли винуватці за часів Другої світової, думаю, нагадувати буде зайво.
http://vgolos.com.ua/…/drogobytskyy_onkodyspanser_potribno_… 
Давнє відео - https://youtu.be/dklo66gxywa


джерело: Radkovets


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень