Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЩе один успіх дрогобицьких акробатів

2017-02-16 11:03:37


Ще один успіх дрогобицьких акробатів

Не лише кількісним складом, а й якістю підготовки відзначилась команда дрогобицьких акробатів на xxxv Всеукраїнському відкритому турнірі пам’яті героя ВВВ М. Ксенофонтова, який відбувся 07-11.02.2017 року в Миколаєві.

В змаганнях прийняло участь понад 250 спортсменів з Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Львівської областей та міста Києва, також з міст Тирасполя, Суклеї, Бендер (Республіка Молдова).

Приємно відзначити, що 22 дрогобицькі акробата повернулися додому з цінними подарунками та нагородами (16 золотих, 4 срібні та 2 бронзові).

Лідерами та переможцями змагань стала жіноча пара Табачинська Олександра та Пилип’як Юлія, які продемонстрували складну оригінальну програму. Виступ наших дівчат був випробувальним стартом перед Міжнародним турніром «Зірки над Бугом», на якому в складі збірної команди України жіноча пара буде захищати честь нашої держави на міжнародній арені.

Жіночі групи Семенович Анастасія, Соболєва Вікторія, Онищенко Божена та Нанівська Мар’яна, Білинська Оксана, Шуптар Ганна-Тетяна виступали за програмою КМС, успішно виконали розрядні нормативи та відповідно зайняли І та ІІ місця.

За програмою І сп. розряду чоловіча група Строган Максим, Орищак Тарас, Стеців Назар та Стеців Ростислав та чоловіча пара Гула Максим, Іваник Богдан нагороджені золотими медалями. Стеців В’ячеслав, Білецький Богдан, Білецький Володимир, Іванов Максим ( ІІІ юн. розряд) – перше місце.

Запекла боротьба була в стрибках на акробатичній доріжці, хоча нашій Жгуті Євгенії не було рівних, з відривом у 3,3 бала вона впевнено посіла перше місце, Вагіла Анна-Марія – ІІ місце, Котик Ольга – ІІІ місце, Мисишин Аліна – v місце.

Так успішно розпочали 2017 рік наші акробати, нехай спортивна фотруна завжди супроводжує їх!

Сектор з питань фізичної культури та спорту

Читайте також:

джерело: Дрогобицька м.р.


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Судячи з того, хто зараз при владі, скоро в Україні низький інтелект буде вважатись ознакою заможності.

В аптеці мені наостанок сказали - приходьте ще! Начебто елементарна ввічливість, але ніби прокляли ...


Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень