Дехто іноді каже, що це і не спорт, і не справжній футбол, та все ж копуни у залі своєю активністю та майстерністю не поступаються тим, хто грає у великий футбол. До того ж надто часто юні спортовці і в футзал «бавляться»,  й гідно себе показують у копанці на стадіоні. А ще – особливо взимку – мін-футбол – гарна нагода й можливість для тренувань і підготовки для змагань на стадіоні. Для дрогобичан це більш ніж суттєва, адже давно місто втратило й команду. Якою пишалося, й сам стадіон (те, що зараз розповідає влада про мільйонний прожект відновлення спортивної споруди на Трускавецькій – чергова утопія й спроба вкотре нагодувати порцією «локшини» краян-виборців)…

Змагалися юні  спортовці як справжні леви, переживали тренери та виховники. Й так, що емоції в залі зашкалювали.

І ось завершальна гра й  підведення підсумків. У число призерів, на жаль, не потрапили господарі ( останнім часом не лише в спорті втрачає місто свої позиції, на жаль). Кубок Юрія  Дрогобича заслужено отримали – вже втретє – спортсмени Стрийської ДЮСШ. Срібними фіналістами стали юні копуни львіської дружини «Галич-Лицар», на третьому – місці  команда Калуша, четверте посіли футболісти  з Миколаєва (того, що на Львівщині).

На жаль, гості з міста-партнера Лігниці опинилися лише на восьмому місті, й отримали почесний Кубок дружби. Вихованцям ДЮСШ вручено Кубок проґресу.

Під час церемонії завершення міжнародного турніру учасників вітав директор Дрогобицької ДЮСШ Іван Файчак, котрий не просто побажав подальших успіхів юним спортовцям, а й розповів про турнір, котрий проведено вже в п’ятнадцяте, про те, що дрогобичани мають намір розширити коло учасників і приймати в себе футболістів з усіх реґіонів (зокрема – налагодити контакти й з Миколаєвом обласним), і з інших закордонних міст побратимів.

Керівник польської делегації, завідувач відділу спорту Ліґницької міської ради Генрик Здановіч вручив українським учасника сувеніри від свого міста й команди «Конфекс», котру він презентував, висловив сподівання на те, що контакти й дружба між двома містами поглиблюватимуться, позаяк нашому партнерству вже майже двадцять літ.

Несподівано для багатьох завітав на закриття турніру Дрогобицький міський голова Тарас Кучма. Але було видно – дорогою на більш важливий захід, бо прийшов у…. костюмі, з краваткою, чого давно вже в Дрогобичі не спостерігали. Й не сам – у супроводі особистого піар-менеджера. Мабуть, для того, щоби всі знали: не віце-мер з гуманітарних питань (а це його обов’язки) а сам мер вітав юних учасників Кубку імені Дрогобича.

Власне нагороди командам-переможцям і найкращим гравцям турніру й вручив очільник Дрогобича.

Дипломи отримали кращі гравці  Кубку Артур Мілішович та Василь Савуляк, кращий нападник Олег Мішкевич.

Учасники роз’їхалися в очікуванні нової зустрічі та поєдинків. Тепер уже – в Ліґниці, куди їх запросив Генрик Здановіч.

Федір Сергієнко

Світлив Л. Ґольберґ