Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівВЕСНЯНІ ГАСТРОЛІ

2017-03-24 10:14:34


ВЕСНЯНІ ГАСТРОЛІ

ВЕСНЯНІ ГАСТРОЛІ

Колектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича не вперше знайомив глядачів міст Шепетівка, Бердичів, Жмеринка, Бар, Кам’янець-Подільський зі своїм творчим доробком. З 12 по 18 березня гастрольні дороги і цього року привели театр до цих міст. Оцінивши високо вистави, показані у минулі роки, глядач цього разу теж тепло і щиро приймав акторів нашого театру, які зіграли нові прем’єрні вистави “Перерваний політ”, “Сватання на Гончарівці” та “Лис Микита”.
Гастролі пройшли на хорошому організаційному та творчому рівні про що засвідчили результати даної поїздки – показано 20 вистав, які переглянули 4300 глядачів.
Гастрольний тур театру було продовжено з 20 по 24 березня по містах Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Нововолинськ та Червоноград. Глядачі зустрілися з героями вистав «Перерваний політ», «Сватання на Гончарівці», «Лис Микита».

джерело: фб


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень