Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів«На спортивному майданчику ви суперники, а за його межами – друзі»

2017-05-02 18:58:54


«На спортивному майданчику ви суперники, а за його межами – друзі»

«На спортивному майданчику ви суперники, а за його межами – друзі». В Дрогобичі розпочався регіональний фестиваль дитячого спорту

Три дні, з 28 по 30 квітня у спортзалі Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського триватимуть поєдинки турніру з баскетболу "Весна Прикарпаття" серед юнаків, які розпочнуть регіональний фестиваль дитячого спорту, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей та Дню створення Міжнародного Олімпійського комітету. Саме юні баскетболісти розпочали змагання, які продовжать представники інших ігрових видів спорту.
«На спортивному майданчику ви суперники, а за його межами – друзі», - цими словами розпочав фестиваль директор Дрогобицької ДЮСШ ім. Іванна Боберського Іван Файчак. Він привітав юних баскетболістів з початком змагань та побажав їм успіху.
Звертаючись до самих юних учасників спортсменів, десятирічних баскетболістів, які лише розпочинають свій шлях у спорті, головний спеціаліст з питань спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко пригадав, що багато років тому саме на цьому майданчику він розпочинав свою спортивну кар’єру та завдяки наполегливим тренуванням, повсякденній роботі став членом збірної України з баскетболу. «Тому, саме від вас, від ваших старань залежать ваші майбутні успіхи», - такими словами звернувся до юних спортсменів керівник спорту району. 
Про результати змагань ми повідомимо по їх завершенню.

джерело: ДРІТ


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень