Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівМіський голова Дрогобича Кучма планує підписати Угоду на утилізацію львівсьльвівського сміття

2017-05-15 18:43:04


Міський голова Дрогобича Кучма планує підписати Угоду на утилізацію львівсьльвівського сміття

З'явилась інформація, що міський голова Дрогобича Кучма планує підписати Угоду на утилізацію львівського сміття. Тут даю Витяг з Протоколу № 44 ( від 19 квітня 2017 року) комісії з питань ЖКГ, яку я очолюю, де в розгляді питання №8 Про стан справ з сміттєзвалищем в с.Брониця та ситуації навколо підписаного міським головою Т.Кучмою Меморандуму - комісією з питань ЖКГ прийнято наступне рішення : Слухали:першого заст. міського голови І.Германа щодо ситуації навколо ситуації з сміттєзвалищем в с. Брониця. 
Виступили:голова комісії Т. Демко поінформував комісію, що міський голова підписав Меморандум про готовність міста Дрогобич приймати 50 тонн сміття /добу з міста Львів.
Голосували: 1. Рекомендувати міському голові Т.Кучмі утриматись від підписання будь-яких угод стосовно прийняття сміття з інших населених пунктів України в межах міста Дрогобич та на полігон ТПВ в с. Брониця. 
2. Пропозиції, які надходитимуть до міської ради з даного питання, необхідно розглядати на сесіях міської ради, після широкого громадського обговорення мешканцями територіальних громад Дрогобича та с.Брониця.
ГОЛОСУВАЛ?: 
”за” – 4 ”проти” – 0 “утримався” - 0 не голосував - 1

джерело: фб


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд
Загадка: Сергій заробляє в місяць 20 тисяч гривень. А його дружина Оля витрачає в місяць 40 тисяч гривень. Питання: Сергій здогадується про існування Антона?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень